Rainbow page separator

Vyznavači běžeckého lyžování míří do Nového Města a okolí

Neděle, 12. prosince 2021

Nové Měs[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];to na Moravě / Do s[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];topy mohou za příznivého počasí vyrazit lyžaři na Novoměstsku – ještě před začátkem víkendu byl novoměstským Spor[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];tovním klubem s podporou tamních technických služeb upraven příměstský okruh, okruh pro psí spřežení a v okolí Vlachovic, trasy z Medlovského údolí přes Tři Studně a Fryšavský ledovec do Studnic i mezi Slavkovicemi, Veselíčkem, Lhotkou, Jámami a Hlinným. V sobotu přibyla například s[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];topa mezi Radňovicemi, Jiříkovicemi, Harusovým kopcem a Petrovicemi a členové TJ Pohledec se pustili do úpravy tratě mezi Zubřím, Olešnou a Maršovicemi.
Některé trasy jsou zatím upraveny pouze na hladko, bez naříznuté s[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];topy pro skate, důvodem je nedostatečně promrznutá půda a vysoká vlhkost. Aktuální informace jsou k dispozici prostřednictvím webu www.lyzovani.nmnm.cz.
V Novém Městě le[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];tos přis[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];toupili ke změnám při údržbě lyžařských s[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];top, měs[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];to uzavřelo memorandum o spolupráci se Spor[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];tovním klubem Nové Měs[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];to na Moravě a Mikroregionem Novoměstsko. Za vhodných klimatických podmínek by tak mělo být k dispozici až 150 kilometrů udržovaných s[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];top. Spor[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];tovnímu klubu s údržbou pomáhají i novoměstské technické služby, které si nově pořídily čtyřkolku na najíždění tratí.