Rainbow page separator

Zahrádkářský jarmark nabídne nejen květináče a truhlíky firmy Plastia, ale i semena a hnojiva

Středa, 11. Duben 2018

Nové Veselí / Společnost Plastia, česká rodinná firma, která se zaměřuje především na výrobu samozavlažovacích květináčů, truhlíků a dalších potřeb pro domov i zahradu, pořádá od 3. dubna do 31. května ve svém sídle v Novém Veselí na Vysočině Zahrádkářský jarmark.

V tomto termínu, vždy od pondělí do pátku od 9 do 17:30 hodin, zde mohou zájemci nakoupit produkty Plastia za zvýhodněné ceny, stejně jako výsadbu, semena i hnojiva. Během dubna bude možné navštívit jarmark nejen ve všední dny, ale i v sobotu od osmi hodin do půl dvanácté.

„Zahrádkářský jarmark pořádáme už posedmnácté a vždy se těší veliké oblibě. Lidé se na něj sjíždějí z dalekého okolí. Lákají je nejen nižší ceny, ale i možnost nakoupit vše potřebné na jednom místě přímo od výrobce,“ říká o jarmarku Lenka Novotná, jednatelka a design manažerka společnosti Plastia.

Motivací k návštěvě Zahrádkářského jarmarku společnosti Plastia může být také dárek, který dostane každý, kdo nakoupí za víc než 500 Kč.

Společnost Plastia byla založena v roce 1993. V současné době zaměstnává 103 lidí a její výrobky se vyvážejí do 42 zemí světa.

www.plastia.cz