Rainbow page separator

Žďárská Charita otevírá po roce své dveře v rámci Týdne sociálních služeb

Sobota, 1. Říjen 2016

Již v pondělí 4. října 2016 odstartuje tradiční celorepubliková kampaň s názvem Týden sociálních služeb, kterou pořádá Asociace poskytovatelů sociálních služeb v České republice ve spolupráci s Ministerstvem práce a sociálních věcí. Letos se bude konat již osmý ročník.

Žďárská Charita se jako každým rokem rozhodla v rámci Týdne sociálních služeb otevřít své dveře ve většině zařízeních, která poskytují sociální služby. Zájemce o službu, návštěvník z řad veřejnosti, či případný uchazeč o zaměstnání tak může využít této nabídky a navštívit devět zařízení a poboček Oblastní charity Žďár nad Sázavou, která v rozmezí od 4. do 6. října otevírají své dveře. Připraven je i doprovodný program v podobě výstavek, ukázky tvorby výrobků uživateli některých zařízení a prodej vystavené tvorby.

Smyslem tohoto Týdne je ukázat veřejnosti chod sociálních služeb prostřednictvím různých prezentačních forem, ať již odborných přednášek, diskuzí, konferencí, výstav či dnů otevřených dveří. Celorepubliková kampaň trvá do pátku 7. října 2016.

Seznam zařízení, která se zapojí do Týdne sociálních služeb

Seznam zařízení, která se zapojí do Týdne sociálních služeb