Žďár nad Sázavou, zdar nad sazavou, aktuality, liga, mistrů
Rainbow page separator

Žďárská liga mistrů startuje už 12. ročník

Úterý, 10. Leden 2012

2012-leden-obri-slalom-jan-sustrŽďár nad Sázavou /Už tradiční sportovní dvanáctiboj Žďárská liga mistrů vstupuje v roce 2012 už do svého 12. ročníku. Hlavní principy zůstávají stále stejné. Jde o celoroční soutěž, která se skladbou disciplín snaží pokrýt co nejširší záběr sportů, kterým se mohou věnovat na jakékoliv úrovni pokud možno všichni. I proto je soutěž otevřená všem zájemcům, amatérským i profesionálním sportovcům, mužům i ženám, závodníkům libovolného věku. Není podmínkou se zúčastnit všech disciplín, někteří účastníci se snaží absolvovat všechny závody (i v zájmu celkového bodování), jiní si vybírají své oblíbené disciplíny. Probíhá soutěž jednotlivců i družstev a i to dělá celý podnik dále zajímavější pro nejrůznější závodní týmy, skupiny, sportovní oddíly nebo jen příležitostné party.

Loňský ročník se úspěšně uzavřel slavnostním vyhodnocením 17. prosince 2011 již tradičně v hostinci na Veselíčku a už je zde první disciplína tohoto roku – obří slalom. Závod se koná v neděli 15. ledna na Harusově kopci v Novém Městě na Moravě. Prezence závodníků probíhá od 13.30 do 14.00, start závodu je v 15.00, jedou se dvě jízdy, přičemž se počítá lepší výkon. Více informací najdete v přiložené pozvánce.

Pořadatelé zvou všechny na trať, v duchu celé Žďárské ligy mistrů se může zúčastnit opravdu každý, velmi vítáni jsou samozřejmě noví zájemci o tuto disciplínu i o celoroční soutěž.