Rainbow page separator

Žďárský ODAS otevře lidem dveře do svého provozu

Sobota, 29. Srpen 2015

Den otevřených dveří ODAS

Žďár nad Sázavou / Den otevřených dveří na sobotu 5. září připravila žďárská svozová firma ODAS ve svém areálu v Jihlavské ulici. Od 10 do 16 hodin tam bude na všechny příchozí čekat bohatý program. „Rádi bychom veřejnosti ukázali také svozovou techniku a provedli zájemce našimi provozy. Díky exkurzím se tak mohou seznámit například s fungováním třídicí linky nebo bioplynové stanice,“ popsal jednatel společnosti David Odvárka.

Děti se mohou těšit na zábavné úkoly i odměny za jejich splnění, nafukovací atrakci v podobě popelářského auta, divadelní představení, dětskou diskotéku, výtvarnou dílnu či malování na obličej. Dospělí dostanou možnost se zapojit do soutěže o hodnotné ceny a v rámci programu rovněž vystoupí žďárská kapela FUGA. Vstup na akci je zdarma a uskuteční se za každého počasí.

Obyvatelé Žďáru mohou při cestě do Jihlavské ulice využít i autobusy MHD, které v tento den pojedou zdarma. Zajištěna bude rovněž kyvadlová doprava z autobusového nádraží na místo konání akce a zase zpět.