Žďár nad Sázavou, zdar nad sazavou, aktuality, bazén
Rainbow page separator

Žďárští chystají v novém bazénu vylepšení

Úterý, 15. Leden 2013

Relaxační centrum Ždár nad Sázavou - bazén

Žďár nad Sázavou / Spěchat s převlékáním by napříště nemuseli lidé, kteří se vypravili do nového žďárského bazénu. I to je jedním z bodů, kterými se zabývá žďárská radnice ve snaze vyjít návštěvníkům Relaxačního centra vstříc a reagovat na jejich aktuální podněty. „Jde například o výhledové prodloužení doby k převlékání do plavek, šlo by o deset minut. Také bychom rádi došli ke zjednodušení ceníku a po projednání a získání souhlasu od hygieniků by měli návštěvníci bazénu mít k dispozici také gumové pantofle,“ potvrdil žďárský místostarosta Ladislav Bárta. V recepci Relaxačního centra navíc přibude kniha, do které mohou lidé psát svoje postřehy či náměty k vylepšení služeb zařízení.

Výše uvedené návrhy, které již zástupci žďárské radnice prodiskutovali, by měly být dořešeny zřejmě do konce příštího měsíce. Už nyní ale došlo například k navýšení počtu lehátek ve wellness zóně, a to z deseti na sedmnáct. Kladně byla vyřízena i žádost o bezplatné užívání bazénu pro školní děti v rámci hodin tělesné výchovy.

Řešit se budou i roční permanentky, které si lidé pořídili ještě před uzavřením bazénu, a pak je už neměli šanci vyčerpat. Dochází rovněž k vyjednávání o slevách pro klienty některých zdravotních pojišťoven, plánují se poukazy pro firmy, které je chtějí dávat jako bonusy svým zaměstnancům, či platby kreditní kartou.