Rainbow page separator

Žďárští ochotníci zahrají pro zdravotníky z nemocnice

Úterý, 22. června 2021

Nové Město na Moravě / Divadelní představení jako poděkování za náročnou práci připravuje pro zdravotníky vedení novoměstské nemocnice s tamní radnicí. Na jevišti kulturního domu se 24. června představí žďárští ochotníci s kusem Inspektor má těžkosti. Po představení se ještě uskuteční koncert v K clubu, kde zahraje Martin Sedlák.
„Období mnoha posledních měsíců bylo pro nás všechny velmi náročné. Chtěli bychom našim zaměstnancům poděkovat za práci, které si velmi vážíme. Ve spolupráci s vedením Nového Města, pracovníky kulturního domu a divadelními ochotníky ze Žďáru nad Sázavou jsme na čtvrtek 24. června naplánovali divadelní představení. Bude to krásná příležitost potkat se jinde než v nemocnici a po dlouhé době si zase užít trochu živé kultury,“ vyjádřila se ředitelka nemocnice Věra Palečková.
Nápad poděkovat zdravotníkům podpořilo i Nové Město, které k tomuto účelu poskytlo zdarma kulturní dům. „S nemocnicí spolupracujeme a podporujeme ji pravidelně, ale příležitost říci díky zaměstnancům přímo z provozu jsme ještě neměli. Jsem rád, že to můžeme udělat touto formou,“ přiblížil novoměstský starosta Michal Šmarda.