Rainbow page separator

Zloděj se vloupal do sklepa a ukradl odtud kolo za 11 tisíc

Neděle, 11. června 2017

Policie České republiky

Bystřice nad Pernštejnem / Po dosud neznámém pachateli, který z jednoho z by[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];tových domů v Bystřici nad Pernštejnem odcizil jízdní kolo, pátrají bystřičtí policisté.
„K činu došlo ze středy 31. května na čtvrtek 1. června v ulici Hornická. Pachatel vnikl do sklepa by[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];tového domu, kde poškodil uzavírání dveří sklepní kóje, a následně odcizil horské jízdní kolo Cross Pro Hr., typ AC 16004G bílé barvy,“ přiblížila policejní mluvčí Stanislava Miláčková. Zloděj tak majiteli bicyklu způsobil hmotnou škodu kolem jedenácti tisíc korun.
Policisté na místě provedli ohledání, šetření a zajistili s[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];topy. Poté zahájili úkony trestního řízení pro podezření ze spáchání přečinů krádeže a porušování domovní svobody. „Případ policisté nadále prověřují a po pachateli a odcizeném kole pátrají. Pachateli hrozí trest odnětí svobody až na tři roky,“ doplnila mluvčí.