Rainbow page separator

Zrekonstruované kino nabízí promítání pro děti i seniory

Středa, 14. června 2017

Žďár nad Sázavou / Speciální programy pro maminky s dětmi či seniory rozšíří nabídku ve zrekonstruovaném Kině Vysočina. Takzvané Bejby kino pro maminky s dětmi se bude konat vždy v určenou středu v měsíci od 10 hodin. Dopolední filmová projekce dětských filmů s částečným osvětlením sálu a poněkud ztlumeným ozvučením může být pro maminky doplněna posezením nad kávou.
Středeční odpoledne budou vyčleněna pro seniory, kteří dostanou možnost využít snížené vstupné – promítat se bude už od 14 hodin.
Ve zrekonstruovaném biografu je rovněž jednou měsíčně plánované promítání filmu na přání, o němž rozhodnou diváci prostřednictvím webu nebo facebooku kina. Nejnavštěvovanější snímek v měsíci se zase dočká jedné reprízy. Pravidelný program počítá s projekcí od čtvrtka do neděle ve více promítacích časech.
Kino Vysočina bude nyní promítat pouze měsíc – do poloviny července, pro[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];tože poté je naplánovaná měsíční letní pauza. Milovníky filmů však v srpnu čeká částečná náhrada v podobě letního kina, které se bude promítat za Domem kultury.