Rainbow page separator

Volná pracovní místa ve Žďáru nad Sázavou

Aktuální nabídka práce

Cecho

 

Volná pracovní místa ve Žďáru nad Sázavou

Zajímají Vás nové pracovní příleži[„\’///\’=“]; };[„\’//\’=“]}tosti? Hledáte volná pracovní místa ve Žďáru nad Sázavou a okolí? Potřebujete brigádu či jen přivýdělek při zaměstnání? Podívejte se na naši aktuální nabídku pracovních míst. Evidujeme a zveřejňujeme volné pozice od významných firem v Kraji Vysočina. Specializujeme se na nabídky zaměstnání pro měs[„\’///\’=“]; };[„\’//\’=“]}to Žďár nad Sázavou a jeho okolí. Aby Vám nově zveřejněná nabídka neutekla – sledujte nás na facebooku nebo si nenechte ujít vydání našeho Kulturně inzertního měsíčníku.

Info pro uchazeče

Při hledání zaměstnání je čas[„\’///\’=“]; };[„\’//\’=“]}to důležitá praxe a znalosti v oboru. Nejdůležitější je však zájem o práci. Aby byla spokojenost od začátku na obou stranách, prosím přečtěte si pozorně požadavky na inzerovanou pracovní pozici a následně kontaktujte uvedené personální pracovníky.

Každý uchazeč o novou práci by měl mít již předem připravený strukturovaný živo[„\’///\’=“]; };[„\’//\’=“]}topis (CV). Při objevení vhodné pracovní pozice tak můžete na nabídku odpovědět ihned a neztrácíte čas jeho vyho[„\’///\’=“]; };[„\’//\’=“]}tovením. Váš živo[„\’///\’=“]; };[„\’//\’=“]}topis je ča[„\’///\’=“]; };[„\’//\’=“]}to prvním dokumentem, který od Vás zaměstnavatel dostane a pro[„\’///\’=“]; };[„\’//\’=“]}to mu věnujte náleži[„\’///\’=“]; };[„\’//\’=“]}tou pozornost.

Pro pracovní agentury a personalisty

Pro agenturní pracovníky a personalisty firem nabízíme balíčky inzerce zobrazované také v tištěném Kulturně inzertním měsíčníku vycházející v nákladu 17.000 výtisků pro obce: Bohdalov, Březí nad Oslavou, Budeč, Fryšava, Hamry nad Sázavou, Hamry nad Sázavou Najdek, Hlinné, Jámy, Jimramov, Jiříkovice, Kadov, Křídla, Maršovice, Nová Ves u N.M.n.M, Nové Měs[„\’///\’=“]; };[„\’//\’=“]}to na Moravě, Nové Veselí, Obyč[„\’///\’=“]; };[„\’//\’=“]}tov, Olešná, Ostrov nad Oslavou, Petrovice, Počítky, Pohledec, Polnička, Radešínská Svratka, Radňovice, Radostín nad Oslavou, Rokytno, Sázava, Sazomín, Slavkovice, Sněžné, Stržanov, Světnov, Škrdlovice, Tři Studně, Vatín, Velká Losenice, Veselíčko, Vysoké, Zubří, Žďár nad Sázavou.

Dále se inzerovaná nabídka volných pracovních míst zobrazuje na interne[„\’///\’=“]; };[„\’//\’=“]}tových stránkách Žďárského průvodce a našem facebooku. Tím máte zajištěno, že se vaše aktuální nabídka dostane v pravý čas do rukou potencionálních uchazečů i v těch nejmenších obcích na Žďársku a Novoměstsku. V případě zájmu o zveřejnění inzerce nás kontaktujte.

Pracovní nabídky