Rainbow page separator

Advent ve Žďáře začne podzimním Fler trhem

Čtvrtek, 26. Listopad 2015

Podzimní fler trh 2015 Žďár nad Sázavou

Žďár nad Sázavou / Na další Fler trh do žďárského Domu kultury mohou v neděli 29. listopadu od 9 do 16 hodin zavítat zájemci o nákup originálních rukodělných výrobků.
„Tentokrát se kromě vestibulu zaplní i velký sál,“ podotkla ředitelka Kultury Žďár Marcela Lorencová s odkazem na první „zkušební“ jarní Fler trh, na který zavítalo více než dva tisíce lidí. „Přihlášeno je téměř sto prodejců se svými originálními rukodělnými výrobky. Trhy budou rozšířené o výtvarné dílny, ve kterých budou mít návštěvníci možnost vyzkoušet si své dovednosti a vyrobit si dárky pro sebe i své blízké. Dílny budou zaměřené také na jednoduché věci, které zvládnou i malé děti,“ doplnila Lorencová.
Na Fler trhu se budou prodávat ručně vyrobené šperky z různých materiálů, obaly na knihy, bytové doplňky, hračky, výrobky z kůže, dřeva, hry pro děti, tašky, kabelky, pásky, výrobky z včelího vosku, keramika, klobouky a jiné výrobky z plsti, obrazy, malované sklo a porcelán, košikářské výrobky, originální oděvy, didaktické hry, vystřihovánky či přírodní mýdla…
Součástí akce se stane i dětský koutek, kde se budou moci zabavit malé děti, a rovněž nabídka občerstvení.