Rainbow page separator

PR: Ve Žďáře se objevila hromada nakousaných jablek! iPhone 7 od R-Pass.cz

Čtvrtek, 22. Srpen 2019

Pozor! Už i u nás se objevila hromada nakousaných jablek. K vidění jsou méně i více nakousané jablka ve Žďáře nad Sázavou i Novém Městě na Moravě v prodejnách Ynos. K online zakoupení jsou na internetovém obchodě www.R-Pass.cz. A který výtržník za tím stojí?

Jsme to my, expert na repasovanou techniku R-Pass.cz. Ale teď vážně, Vážení čtenáři Žďárského průvodce, připravili jsme pro Vás jedinečnou podzimní akci na repasovaný Apple iPhone 7 – 32GB. Všechny jsou v elegantní matné černé barvě. Jsou zabaleny v originálních krabičkách a v každém balení je i nabíječka. V prodeji jsou za nejnižší internetovou cenu, dle opotřebení. Záruka na všechny kusy je 1 rok.

Odkud repasovaný iPhone pochází?
Všechny tyto telefony jsou vykoupeny z firemních prostředí, zpravidla se kupují po větších objemech. Nejčastěji, když firma přechází na nová zařízení. Distribuce pochází ze zemí EU, nejčastěji střední Evropa. Nejsou blokovány na žádného operátora, ani na žádné cizí ID. Vzhledem k tomu, že se nejedná o výkupy telefonů od koncových uživatelů, nelze tyto telefony koupit stále a mohou se měnit určité modely nebo kapacity pamětí. Jediným úskalím je použitá baterie, ač jsou všechny testovány, tak se výdrž může lišit. Nevadí, baterie na iPhone 7 máme skladem a výměnu provedeme ve lhůtě cca 2 dnů.

Prodáme ve 2 variantách:

Cena: 7.490,- vč. DPH

LCD displej v TOP stavu, může nést minimální oděrky vnějších stran.

Cena: 6.990,- vč. DPH

LCD displej může mít minimální opotřebení (mikroškrábance), může nést menší i větší oděrky vnějších stran.

Při nákupu na prodejně YNOS můžete využít speciálních služeb a zboží našeho partnera. Telefony prodávají už 16 let, jsou tedy spolehlivým obchodem v oblasti mobilních technologií a jejího příslušenství. Na prodejnách je k vidění mraky příslušenství – počínaje obaly, sluchátky až po autoadaptéry a další. Na počkání Vám na telefon nalepí také ochranné sklo.

A pozor! Ve Žďáře nad Sázavou i Novém Městě na Moravě jsme jediní s nabídkou repasovaných iPhone 7.