Rainbow page separator

HOTEL MÁNES**** SVRATKA

www.hotel-manes-svratka.cz

Zrekonstruovaný Hotel Mánes s ideální polohou ve středu republiky v krásném prostředí Českomoravské vysočiny a chráněné krajinné oblasti Žďárské vrchy je ideální místo pro relaxaci i aktivně strávenou dovolenou, kongresy, semináře, školení, rauty, rodinné i firemní oslavy všeho druhu včetně akcí na klíč.

Na své si přijdou milovníci zimních sportů a lyžování, tak i letní návštěvníci při krásných vycházkách do okolí, vyjížďkách na kole s využitím značených cyklotras i pro náročnější turistiku. S polohou hotelu téměř ve středu České republiky tak získáte ideální místo pro své výlety kamkoli po ČR včetně památek Unesco v nejbližším okolí.

HOTEL

Ubytování pro rodiny s dětmi i seniory, dovolená v zimě i v létě. Pro Vaši rodinou dovolenou je tu náš hotel Mánes. S celou rodinou se můžete ubytovat v našem čtyřhvězdičkovém hotelu ve městě Svratka na Vysočině na okraji krásné, čisté přírody a zároveň blízko centra s možnostmi sportovního i kulturního vyžití.

Pokojů máme dostatek (možnost 10x přistýlka):
25 dvoulůžkových, 2 třílůžkové, 2 třílůžkové apartmá
s obývací místností,1 třílůžkové apartmá s kuchyní
a v případě potřeby 1 jednolůžkový bezbariérový pokoj pouze pro vozíčkáře.

Při zájmu o zajištění ubytování nad rámec naší kapacity 65 lůžek + 10 přistýlek je možné využít ubytování za smluvní ceny ve spolupracujícím hotelu*** vzdáleném cca 900 m od našeho objektu.

V případě zájmu Vám zapůjčíme dětskou postýlku, vstup domácím mazlíčkům je povolen .

hotelu Mánes naleznete jak klidnou rodinnou dovolenou, tak ubytování pro svou služební cestu. Vhodné pro rodiny se zázemím pro děti – dětské židličky a podsedáky, dětský koutek v restauraci, hotelová zahrada s pískovištěm a sportovními potřebami, velké oplocené dětské hřiště pár kroků od našeho hotelu. Také pro jednotlivce na služební cestě i seniory – wellness centrum, v okolí přírodní koupání nebo krytý vyhřívaný bazénjezdecký klub, golfové hřiště s minigolfem a golfovým trenažérem, sjezdovka s umělým zasněžením a vyjeté běžecké tratě přímo od hotelu.

Vaše firemní akce, kongres, seminář, školení a vzdělávání

Nejen tyto, ale i další možnosti pro firmy či organizace můžete objednat a uskutečnit v našem hotelu. Zajistíme malý seminář i velkou firemní akci se zajištěním doplňkových služeb.

Firemní akce pro firemní týmy včetně využití venkovních aktivit, teambuilding, letní slavnosti, pódium, grilování, letní terasa s obsluhou, rozlehlá hotelová zahrada s altánkem a jezírkem, outdoor park a lezecké skály v blízkosti hotelu.

Kongresy, obchodní semináře, jazykové kurzy, školení a vzdělávání zaměstnanců. Máme dostatečnou kapacitu a variabilní řešení místností pomocí mobilních odhlučněných stěn včetně samostatných vchodů. Každá oddělená seminární místnost má vlastní sociální zařízení.

Kongresová místnost pro 100 – 200 osob dle způsobu uspořádání s částečně odděleným lobby barem pro 25 osob, celkem 6 seminárních místností (sestavy osob dle požadavku) + oddělený salónekVeškeré firemní i rodinné akce s ubytováním za zvýhodněné ceny pro skupiny 15 a více osob včetně technického vybavení bez úhrady pronájmu.

Po skončení firemního školení si můžete odpočinout ve vířivce s hydroterapií, zajít do sauny s aromaterapií, opálit se ve vertikálním soláriu, nechat se namasírovat velkým výběrem našich masáží nebo využít fitness centrum s neomezeným vstupem pro ubytované hned vedle wellness místosti s vířivkou saunou.

Kdo chce pokračovat v rozjetém tempu, může navštívit naši restauraci s výbornou domácí kuchyní, kde nepoužíváme žádné polotovary ani chemické přísady a naše lahodné moučníky pečeme přímo v hotelové kuchyni. Také doporučujeme posedět v útulném Lobby baru.

Pro milovníky vína bude překvapením originální vinný sklípek vyhloubený v podzemních prostorách hotelu Mánes se stáčeným křišťálově čistým a osvěžujícím pramenem vody
z hloubky 36 m.

RESTAURACE

Stravování v našem hotelu

  • je celodenní v případě jakékoliv skupiny nad 15 osob bez ohledu na provozní dobu restaurace
  • pro ubytované bufetová snídaně každý den nebo s plnou penzí v provozní době restaurace
  • zaměřujeme se na zdravou a domácí kuchyni bez použití polotovarů a chemických přísad

Provozní doba restaurace: informujte se prosím o dostupnosti restaurace telefonicky
– z důvodu konání akcí jsou i některé víkendy nedostupné.

RAUTY – mimo již tradičních rautů (pouze termíny pořádání vyhlášené v aktualitách)   s neomezenou konzumací od 12.00 do 15.00 v ceně od 490,- / dospělá   osoba nebo specializovaných rautů pro veřejnost (sezónní zvěřinový, velikonoční, novoroční…)   nabízíme také rauty pro uzavřené skupiny, soukromé i firemní akce za zvýhodněnou cenu

SVATBY – Speciální svatební nabídka hotelu Mánes

Kontakt:

Hotel Mánes s.r.o.
Čsl. armády 303
59202 Svratka

Manažerka hotelu: Pavlína Kovářová
Mobil:+420 737 834 592
E-mail: kovarova@hotel-manes-svratka.cz
Web: www.hotel-manes-svratka.cz