Žďár nad Sázavou, služba, fotoateliér, fotostudio, fotodivum
Rainbow page separator

FOTODIVUM.CZ – Studio

www.fotodivum.cz

fotodivum-fotoatelier-fotgraficke-prace-pronajem-zdar-nad-sazavou-1FOTODIVUM Žďár nad Sázavou

Studio FOTODIVUM je alternativní prostor. Najdete zde fotografický ateliér, minikulturní scénu, dílnu umělecké tvorby, vzdělávací studio a především prostor pro seberealizaci.

Projekt Studio FOTODIVUM vznikl 1.listopadu 2012. Jeho cílem je nabídnout alternativní prostor pro každého, kdo se chce seberealizovat v oblasti:

  • fotografické práce,
  • divadelní, dramatické a literární tvorby;
  • drobné hudební produkce,
  • nenáročné tvořivé aktivity
  • nebo hledá komorní prostor, v němž by našel zázemí pro prezentaci své firmy, práce, umělecké tvorby, školení, seminář, malý kulturní program nebo jen místo k setkání.

Jsme obyčejní rodiče, tátové a mámy, co hledali a našli prostor, který by našim dětem, nám, našim rodinám sloužil jako zázemí především v sychravých a chladných dnech, při nevlídném počasí nebo jen tak, když bude potřeba.

Doufáme, že se ve Studiu FOTODIVUM budeme setkávat hlavně neformálně a strávíme zde společně i s vámi spoustu pěkných a zajímavých chvil, na které budeme všichni rádi vzpomínat.

Služby:

  • fotostudio

Vám nabízí fotografické služby se specializací na portrétování od miminek až po staroušky, rodiny a jejich důležité okamžiky, nastávající maminky,školní tabla, reportážní fotografie – sport, tanec, divadlo nebo jiné (firemní,skupinové či klubové) akce, plesy a na fotografování svateb.

  • pronájem studia

Prostor studia lze pronajmout dle potřeby, jako fotoateliér, malý divadelní prostor, prostor pro cvičení, dílnu pro malé tvořivé aktivity a podobně. Pro různá školení či kurzy nebo místo pro krátké přednášky. V neposlední řadě jako neutrální místo pro soukromá setkání.

  • kulturni akce

V našem studiu se můžete zůčastnit například čtení pohádek v rámci projektu “Celé česko čte dětem”, malých divadelních počinů, kadeřnických školení či výtvarných aktivit pod vedením zkušených lektorů.

Aktuální program naleznete na www.fotodivum.cz

Fotogalerie

Kontakty:

STUDIO FOTODIVUM

nám.Republiky 40

59101 Žďár nad Sázavou

Tel.: +420 604 506 513- Ondřej Sýkora – FOTOSTUDIO

Tel.: + 420 777 046 313- MgA. Jana Mifková – KULTURNÍ AKCE

E-mail: fotodivum@seznam.cz

Web: www.fotodivum.cz