Rainbow page separator

Vážení a milí Žďáráci, cyklisté, sportovci, vážení sponzoři

Pondělí, 28. Září 2015

Rád bych Vám touto cestou chtěl poděkovat za účast a podporu při charitativní cyklojízdě Na kole dětem žďárskými vrchy. Věřím, že tak vznikla nová a moc příjemná tradice, která se bude každoročně opakovat.
I přes tropické počasí se trasou valila síla pelotonu přibližně 300 cyklistů, ve kterém se vytvořila báječná atmosféra. Lidé podél cest mávali, z protijedoucích aut, která čekala, než peloton projede, občas vykoukla ruka, abychom si plácli. Vše v krásné přírodě našich Žďárských vrchů.

Pevně věřím, že řada dětí, kterým naše společné snažení pomůže se jednou v našem pelotonu objeví. Troufám si říci, že i když šlo o první a svým způsobem zkušební ročník, že se akce moc povedla. Věřím, že se myšlenka solidarity a pomoci dětem, které neměly tolik štěstí, napevno usadí mezi námi.

Rozdělení vybraných prostředků nadačnímu fondu Krtek a dětským oddělením nemocnic v Jihlavě a Novém Městě na Moravě lze vidět na transparentním účtu , čímž bych chtěl poděkovat spolku Žijeme Žďárem za poskytnutí jejich účtu pro účel a organizační podporu. Velké poděkování patří mé rodině a taky Pepovi Zimovčákovi, kteří mě v mé snaze a myšlence podpořili. Rovněž všem mediálním partnerům, partnerským městům – Žďáru nad Sázavou, Novému Městu na Moravě, Sněžnému a Svratce, městské policii a policii ČR, která dohlédla na bezpečnost pelotonu, Renému Rámišovi za skvělé fotografie, Karlu Stárkovi za cykloservis během celé trasy a také díky všem sponzorům, kteří sympatizovali s mojí myšlenkou pomoci dětem. Jsem moc rád, že u nás v regionu je tolik firem, které umí pomoci. Je to projev vyspělosti firmy a její společenské zodpovědnosti, které je si třeba vážit. Není to rozhodně samozřejmost.

Přeji vám hezký podzim a těším se na viděnou příští rok 😉
Aleš Wasserbauer


Na kole dětem Žďárskými vrchy

Partneři Aleš Wasserbauer