Nové Město na Moravě, hotel, restaurace, Horní Dvůr, denní menu
Rainbow page separator

HOTEL HORNÍ DVŮR

www.hotelhornidvur.cz

HOTEL HORNÍ DVŮR Nové Město na Moravě

Dopřejte si kulinářské potěšení z výtečného jídla, osvěžujících nápojů ale i pozorné obsluhy. To vše v příjemném, domácky útulném prostředí, které najdete v nově zrekonstruovaných prostorách bývalého statku, jehož historie spadá až do 16. století, kdy původně patřil k rodovému majetku Vratislava z Perštejna.

Dnes, po rozsáhlých úpravách, slouží objekt jako hotel. Nabízí příjemné, nadstandardní ubytování v citlivě zrekonstruovaných prostorách, se zachovanými fragmenty původní výzdoby.HOTEL HORNÍ DVŮR Nové Město na Moravě


Restaurace

Restaurace Horní Dvůr je otevřena pro veřejnost i ubytované hosty. Restaurace nabízí nejen tradiční českou kuchyni v moderním duchu, ale pochutnat si můžete také na pokrmech připravovaných výhradně z produktů Statku Horní Dvůr. A protože k dokonalosti dobrého pokrmu patří také dobré víno připravili jsme pro vás bohatou nabídku vín jak moravských, tak i zahraničních.


V restauraci je k dispozici 70 míst a za příznivého počasí si můžete pokrmy vychutnat také na venkovní terase, která nabízí 50 míst.

 

 Degustační menu  

Chtěli byste uspořádat dokonalou rodinnou oslavu? Máte v plánu firemní večírek? Stále hledáte ideální místo? Už dál nehledejte. Zajistěte si párty v naší restauraci a Vaši hosté budou u vytržení.  Krásné prostředí nově zrekonstruovaného historického statku Vás vtáhne zpět do minulosti. Můžeme nabídnout i cattering  a life cooking přímo u Vás doma.
HOTEL HORNÍ DVŮR Nové Město na Moravě

 

Ubytování                           Speciální nabídka

Hotel Horní Dvůr nabízí komfortní ubytování v klidném prostředí v Novém Městě na Moravě v 8 pokojích a 2 apartmánech, pokoje jsou nekuřácké.

Každý pokoj poskytuje hostům vlastní atmosféru podtrženou barevným laděním. Všechny pokoje jsou zařízeny pohodlným stylovým nábytkem a nadstandardně vybavenou koupelnou.

Naši hosté mají na pokojích k dispozici LCD kabelovou televizi, připojení na internet, minibar, pracovní stůl.

K odpočinku lze využít také nově zrekonstruovaný dvůr hotelu s jezírkem, venkovním posezením a prostorem pro pohybové aktivity dětí. Bezpečné parkování je zajištěno v areálu hotelu.

 

Wellness

Užijte si naplno relax v naší WELLNESS odpočinkové zóně. Solná jeskyně je nyní rozšířena o vanu whirlpool a možnost nechat se před dobrou večeří příjemně namasírovat nebo se nahřát v nové sauně. Informace o rezervaci prostor wellness dostanete na tel.: +420 561 205 941 nebo na recepci Hotelu Horní Dvůr.HOTEL HORNÍ DVŮR Nové Město na MoravěOkolí hotelu nabízí k aktivnímu odpočinku stovky kilometrů značených turistických a cykloturistických tras, nabízejících zábavu i poučení na naučných stezkách.


Do historie lze nahlédnout při návštěvách mnoha zámků, hradů, kostelů, kapliček nebo měst s bohatstvím památek. Na své si přijdou i milovníci zimních sportů, kteří ocení především perfektně upravené běžecké trasy.

Kolem hotelu vede naučná stezka Tři kříže, která návštěvníky zavede k soustavě michovských rybníků.

STATEK HORNÍ DVŮR S.R.O. 

Nádherná příroda v CHKO Žďárské vrchy, klidné prostředí bez ruchů města a bezprostřední setkání s domácími zvířaty. To je Bio farma Statek Horní Dvůr…

Hotel Horní Dvůr

Horní Dvůr 286

592 31 Nové Město na Moravě

Tel.:   +420 561 205 941, +420 561 205 942

Mob.: +420 737 806 507

Email: info@hotelhornidvur.cz

Web: www.hotelhornidvur.cz

 

Otevírací doba:

  • ne – čt 10 – 22
  • pá – so 10 – 23

HOTEL HORNÍ DVŮR Nové Město na Moravě

Restaurace:

Ubytování: